IV NIEDZIELA ADWENTU- WIGILIA – 24.12.

8.o0   Za ++ z rodzin OLESIÓW, CICHYCH, BRYŁÓW, KAPTURÓW i KANDZIÓW dusze w czyśćcu cierpiące.

9.30   Za + Marię MORYS w 1. rocznicę śmierci.

11.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Różańcowej z prośbą o pomnożenie wiary, nadziei i miłości oraz o błogosławieństwo Boże i  zdrowie dla Heleny i Edmunda z okazji 60. rocznicy ślubu oraz  Boże błogosławieństwo dla całej rodziny (Te Deum).

24.00            PASTERKA – Za Parafian.

PONIEDZIAŁEK – 25.12.

UROCZYSTOSĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

8:00  Za + męża Zygmunta WYSŁUCHA w 11. rocznicę śmierci, ++ rodziców i krewnych z obu stron

9.30 Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Urszuli POSMIK z okazji 70. rocznicy urodzin (Te Deum).

11.00  Za + Andrzeja STOLARKIEGO w 1. rocznicę śmierci.

15.30Nieszpory kolędowe.

16:00 Za + Mariana KAŁUŻĘ w 2. rocznicę śmierci oraz wszystkich ++ z rodzin KAŁUZÓW i OŚLIZŁÓW.

WTOREK – 26.12.

ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA, PIERWSZEGO MĘCZENNIKA

8:00  Za + mamę Anielę w kolejną rocznicę śmierci.

9.30Za + Stefanie DUKĘ w 4. rocznicę śmierci.

11.00Za + męża Jerzego  SUŚLIKA w 5. rocznicę śmierci.

15.30   Nieszpory kolędowe.

16:00 Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Mieczysława i Jadwigi KRUSZYŃSKICH z okazji 50. rocznicy ślubu   oraz błogosławieństwo dla całej rodziny (Te Deum).

ŚRODA – 27.12.

ŚWIĘTO ŚW. JANA APOSTOŁA I EWANGELISTY

8:00  Przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej Królowej Polski z prośbą o poszanowanie Krzyża Chrystusowego i panowanie praw Bożych w naszej Ojczyźnie.

18.00 Za wszystkich ++ w listopadzie 2023r.Są nimi: 1. +Ewa KAPUŚCIOK, 2. + Jan OGALL,
  3. + Tomasz BADURA, 4. +Wiesław ALEKSANDROWICZ, 5. +Cecylia KALUS, 6. + Paweł SEBESTA.

CZWARTEK – 28.12.

ŚWIĘTO ŚW. MŁODZIANKÓW, MĘCZENNIKÓW

8.00Za Parafian.

9:00  Msza św. w intencji dzieci.

17.00 Za + mamę Marię BRYŁĘ w 15. rocznicę śmierci oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 29.12.

V DZIEŃ W OKTAWIE NARODZENIA PAŃSKIEGO

8:00   Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Bronisławy LABRIGI z okazji 75. rocznicy urodzin i całej rodziny oraz za + Jadwigę WAWRZYNEK w dniu ziemskich urodzin o radość życia wiecznego- od córki z rodziną.

18:00 Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Krystyny i Tadeusza WOLNYCH z okazji 50. rocznicy ślubu i oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny (Te Deum).

SOBOTA – 30.12.

VI DZIEŃ W OKTAWIE NARODZENIA PAŃSKIEGO

8:00Za + Barbarę Górecką w 8. rocznicę śmierci, + Krzysztofa Brońskiego w 6 rocznice śmierci, ++rodziców, teściów i rodzeństwo.

18:00 Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Genowefy i Krzysztofa z okazji rocznicy ślubu.

NIEDZIELA – 31.12.

ŚWIĘTO ŚW. RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

8.o0   Za + ojca Romana MICHALIKA w kolejną rocznicę śmierci, + matkę Stanisławę, ++ dziadków Ryszarda i Matyldę oraz ++ pokrewieństwo z rodzin MICHALIKÓW i DIBISZÓW.

9.30   Za + mamę Halinę w 3. rocznicę śmierci i ++ rodziców Janinę i Edmunda.

11.00Za + męża Lucjana SURMACZA w 1. rocznicę śmierci.

15.30  Nieszpory niedzielne

16.00 Za Parafian.