XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 25.07

8.oo O życie wieczne dla mamy + Olgi SAWCZUK oraz wszystkich ++ z rodziny – od córki z rodziną.

9.3o W intencji Bogu wiadomej.

11.oo Za + męża i ojca Eugeniusza SEBESTA w 4 rocznice śmierci.

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza Św. w intencji dzieci rocznych: Julia TALAGA, Julia STĘPIEŃ.

PONIEDZIAŁEK WSPOMNIENIE ŚW. JOACHIMA I ANNY RODZICÓW NMP 26.07

8.oo Msza św. dziękczynna z okazji urodzin Józefa.

WTOREK 27.07

18.00 Przez wstawiennictwo MB Różańcowej Królowej Polski z prośbą o poszanowanie Krzyża Chrystusowego i panowanie Praw Bożych w naszej Ojczyźnie.

ŚRODA 28.07

8.oo Za + Syna Andrzeja BROSZ w rocznice urodzin, ++ rodziców, ++ teściów i pokrewieństwo z obu stron.

CZWARTEK WSPOMNIENIE ŚW. MARTY 29.07

17.00 Za + ojca Jerzego w 90 rocznicę urodzin i + matkę Dorotę.

PIĄTEK 30.07

8.00 O radość życia wiecznego dla + męża Tadeusza OZIMINA w rocznice śmierci, jego ++ rodziców Aniele i Pawła, ++ teściów Marię i Ireneusza, ++ rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO LOYOLI 31.07

18.00 Za + Józefa MATYSEK w pierwszą rocznice śmierci.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 01.08

8.ooZa + wnuka Patyka.

9.3o Za + Edwarda NIEMIEC od rodziny Chmura.

11.oo Za + Marię DUSZYŃSKĄ w pierwszą rocznice śmierci, + Eugeniusza DUSZYŃSKIEGO, ++ z rodziny i

dusze w czyśćcu cierpiące.

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza św. w intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu Świętego: Jan, Marcin WAWRZYNIAK, Pola, Maja GADOMSKA, Nadia, Patrycja MAŃKA, Natan, Sebastian MAŃKA, Emilia, Agnieszka GŁĄB.