XXVI  NIEDZIELA  ZWYKŁA   25.09

8.oo   Msza dziękczynna w intencji Janusza KRALA z podziękowaniem Bogu i Matce Bożej za dwuletnią posługę kościelnego w naszej parafii i w pierwszą rocznicę przyjęcia posługi nadzwyczajnego szafarza  Komunii Świętej.

9.30   Za + matkę Krystynę ŚWIETNICKĄ w 14 rocznicę śmierci, + ojca Stanisława, + brata Grzegorza oraz ++ pokrewieństwo z obu stron.

11.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże   błogosławieństwo i zdrowie dla Magdaleny z okazji 21 rocznicy urodzin oraz dla Iwony i Adama z okazji 22 rocznicy ślubu.

15.30  Nieszpory  niedzielne.

16.00 Msza św. w rocznicę przyjęcia sakramentu chrztu św.: Kinga WIŚNIEWSKA, Jakub KELLER, Laura PIECHACZEK.

PONIEDZIAŁEK   – 26.09

8.oo   Za ++ rodziców Helenę i Jana.

18.00  Za ++ rodziców Helenę i Leonarda oraz ++ z pokrewieństwa.

WTOREK  ●  WSP.  ŚW.  WINCENTEGO  A’PAULO   PREZB.   27.09

8.oo   Przez wstawiennictwo MB Różańcowej Królowej Polski z prośbą o poszanowanie Krzyża Chrystusowego i panowanie Praw Bożych w naszej Ojczyźnie.

18.00 Za + męża Mariana NOWAKA w rocznice śmierci, + syna Mirosława KULIKA w 3 rocznicę śmierci oraz wszystkich ++ z rodzin NOWAK, PAWLICA, i KULIK a także dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA  ●  WSPOMNIENIE   ŚW. WACŁAWA   MĘCZENNIKA     28.09

8.oo   Za + Stefanię JUCHĘ – od lokatorów z ul. Kościelnej 3.

18.oo Za + męża Piotra ROLNIKA w pierwszą rocznicę śmierci.

CZWARTEK  ●  ŚWIĘTO  ŚW.  ARCHANIOŁÓW  MICHAŁA , GABRIELA  I  RAFAŁA – 29.09

8.oo   Za Parafian.

17.00 Za + Sandrę RUT od koleżanek i kolegów z Urzędu Skarbowego w Chorzowie.

PIĄTEK  ●  WSPOMNIENIE  ŚW.  HIERONIMA     – 30.09

8.oo   Za + Marię TLATLIK na pamiątkę jej ziemskich urodzin.

18.00 Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże     Błogosławieństwo i zdrowie dla Jadwigi i Antoniego  z okazji 65 rocznicy urodzin i 35 rocznicy ślubu.

SOBOTA  ●  WSPOMNIENIE  ŚW.  TERESY  OD DZIECIĄTKA  JEZUS  DZ. I DK – 01.10

8.oo   Przez Niepokalane Serce Maryi za Kościół Święty o wzrost Królestwa Bożego na ziemi, o łaskę nawrócenia dla grzeszników, ludów i narodów.

17.15   Nabożeństwo różańcowe.

18.00 Za + Władysława LORENTA z prośbą o radość nieba.

XXVII  NIEDZIELA  ZWYKŁA  02.10

8.oo   Za + Janusza PAPROTNEGO w 6 rocznicę śmierci.

9.30   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże   błogosławieństwo i zdrowie dla Ireny i Janusza SIBIŃSKICH z okazji 50 rocznicy ślubu. (Te Deum).

11.00  SUMA  ODPUSTOWA  ZA  PARAFIAN.

15.15   Nabożeństwo różańcowe.

16.00 Msza św. intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św.: Filip BARTOSIAK, Oskar KOZIELSKI,    Małgorzata, Dorota PALUCH, Szymon, Józef GREUPNER, Olaf, Tobiasz WĘGRZYNOWICZ