UWAGA!!!   Msze w tygodniu tylko rano!!!

NIEDZIELA  ●  UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO –  25.10

8.oo   Za + Rudolfa MRÓZ.

9.3o    Za + Krzysztofa Elsner w 30 dzień po śmierci.

11.oo   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże  błogosławieństwo i wiarę dla Krystyny z okazji urodzin.

Po Mszy św. Chrzest: Emil Artur HERDZIN

16.00  Roczek: Estera SPENDEL.

PONIEDZIAŁEK – 26.10

8.oo    1. Za + Mariana WEHOWSKIEGO w 30 dzień po śmierci

2. Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ewy i Stanisława KAPŁAŃSKICH z okazji 35 rocznicy ślubu. (Te Deum).

WTOREK – 27.10

8.oo    1. Za + Jana KOTALA – od Kingi i Michała GŁUC.

2. Przez wstawiennictwo MB Różańcowej Królowej Polski z prośbą o poszanowanie Krzyża Chrystusowego i panowanie Praw Bożych w naszej Ojczyźnie.

3. Za ++ rodziców Józefa i Felicytę STANOSZEK o łaskę nieba.

ŚRODA   ●  ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA – 28.10

8.oo   1. Z podziękowaniem Bogu i wszystkich proszącym za modlitwę o zdrowie Józka.

2. Za + Klarę KNAPIK w 5 rocznicę śmierci, + Annę KNAPIK, + Zytę KNAPIK, ++ rodziców Alfonsa i Ewę KNAPIK oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

3. Za + Janinę PIETRZAK w rocznicę śmierci, jej + męża Edmunda oraz ++ rodziców z obu stron.

CZWARTEK – 29.10

8.oo    1. Za + Tadeusza MAKOWSKIEGO.

2. Za + Gerharda FRANKE – od sąsiadów z ul. Szczytowej 5, 7, 9, 11.

PIĄTEK   ●  ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA ARCHIKATEDRALNEGO W KATOWICACH  – 30.10

8.oo   1. Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ireny i Wilhelma WAGNER z okazji 55 rocznicy ślubu i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny (Te Deum).

2. Za + matkę Stanisławę JANUS w rocznicę śmierci.

Po mszy św. Chrzest: KRAL HEKTOR.

Sobota – 31.10

8.oo   1. Za + Henryka KOZIELSKIEGO w 5 rocznicę śmierci.

2. Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Agaty i Marka CZAJA z okazji 10 rocznicy ślubu. (Te Deum).

NIEDZIELA  ●  UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH   – 1.11

8.oo   Za + męża Maksymiliana WAWOK w 1 rocznicę śmierci.

9.3o    Za + Marię SZUBERT w rocznicę śmierci oraz ++ Iwonę i Grażynę IWAŃSKĄ.

11.oo   Za + Annę SOLICH w rocznicę śmierci.

15.00  Różaniec  za  zmarłych  z wypominek.

16.00  Za ++ z rodziny WELLMANN, HERMAN, WIDERA, FILA, BUJARA, SZABLICKI, ++ kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

* W przypadku Mszy św. koncelebrowanej – pierwsza intencja będzie sprawowana przez kapłana w kościele, a drugą ewentualnie trzecią intencję sprawują w tym samym czasie kapłani (Ks. Proboszcz     i Ks. Zdzisław) na probostwie w łączności duchowej z wiernymi.