V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU    –    26.03.

8.oo   Za + matkę Elżbietę BARAN na pamiątkę ziemskich urodzin i w pierwszą rocznicę śmierci, + ojca Romana oraz ++ z rodziny z obu stron.

9.30   Za + Łucję DOMIN w I. rocznicę śmierci.

11.00  Za + Rozalię PALKĘ w 5. rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny PALKÓW i KULAWIKÓW.

15.15   Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.

16.00 W intencji parafian.

PONIEDZIAŁEK   –  27.03.

8:00  Przez wstawiennictwo MB Różańcowej , Królowej Polski, z prośbą o poszanowanie Krzyża Chrystusowego i panowanie praw Bożych w naszej Ojczyźnie.

18:00 Za wszystkich ++ w lutym, a są nimi: Stefan JURASZCZYK, Roman KOPEĆ, Katarzyna PODGRABIŃSKA, Adam NOWAK, Halina HANDZLIK, Kazimierz ŚLIPKEK, Danuta STEMPA, Bogusław BATKO, Helena RADOMSKA, Józef FISCHER oraz Richard LEGUMIŃSKI.

WTOREK     28.03.

8:00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Doroty BEDNARCZYK z okazji urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

18:00 Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Bogumiły z okazji 70. rocznicy urodzin.

ŚRODA           29.03.

8:00  Za + brata Jana NOWAKA w rocznicę śmierci.

17:30  Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

18:00 Za ++ rodziców Martę i Henryka BUCHTÓW, ++ teściów Elżbietę i Edwarda SZEJÓW.

CZWARTEK   30.03.

8.00   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Korneli SZYMCZYK z okazji 85. rocznicy urodzin.

17.00 Za + Elżbietę MOROŃ w I. rocznicę śmierci.

PIĄTEK       31.03.

8.00   Za + męża Andrzeja SCZESIA w 4. rocznicę śmierci, ++ rodziców i teściów.

17.15   Droga krzyżowa.

18.00 Za + Helenę LORENT o łaskę nieba.

SOBOTA       1.04.

8.00   Przez Niepokalane Serce Maryi za Kościół święty o wzrost Królestwa Bożego na ziemi, o łaskę nawrócenia dla grzeszników, ludów i narodów.

18.00 Za ++ rodziców Janinę i Tadeusza NIEDZIELÓW, + brata Kazimierza NIEDZIELĘ oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ –  2.04.

8.oo   Za ++ rodziców Wojciecha i Katarzynę NOWAKÓW.

9.30   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ireny WAGNER z okazji 75. rocznicy urodzin i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

11.00  W intencji parafian.

15.15   Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.

16.00 W intencji Poli Izabeli BARTOSZEK w dniu chrztu świętego.