NIEDZIELA – 26.05

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

8oo      Za + Mieczysława CARUKA w 9. rocznicę śmierci i wszystkich ++ ulicy Sosnowej.

930      Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i światło Ducha Świętego dla Pauliny JĘDRZEJCZYK z okazji 18. rocznicy urodzin i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

1100     Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowejz podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą
o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jadwigi WELLMANN z okazji 80. rocznicy urodzin oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. (Te Deum)

1100      W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej ze SP 10. –w małym kościele

1530     Nabożeństwo majowe.

1600    Za Parafian.

PONIEDZIAŁEK  27.05

800      Przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej Królowej Polski z prośbą o poszanowanie Krzyża Chrystusowego i panowanie Praw Bożych w naszej ojczyźnie.

1730     Nabożeństwo majowe.

1800    Za +Wiktora BUJARĘ w rocznicę śmierci, ++ z rodzin BUJARÓW i FIGLERÓW.

WTOREK – 28.05

800      Za + męża Kazimierza SEKŚCIŃSKIEGO w 7. rocznicę śmierci.

1730     Nabożeństwo majowe.

1800    Za + Krystiana GLOMBA w 2. rocznicę śmierci.

ŚRODA – 29.05

WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ, DZIEWICY

800      Za ++ dziadków, siostrę i szwagra.

1730      Nabożeństwo majowe.

1800    Za ++ wszystkich w Kwietniu. Są nimi: 1) Marian WYRYMA 2) Eryk WLOSZ 3) Urszula ŚMIEJA,
4) Stefania KLOSKA 5) Czesław PIECHOCIŃSKI 6) Teresa CZASKA 7) Adrian PATALONG
8)Krystyna TOKARZ 9) Małgorzata JUNKIERT 10) Michał JANKOWSKI 11) Aniela GOŁĘBIEWSKA 12) Andrzej CIUPA 13) Maria ZIELONKA 14) Małgorzata LEPIORZ 15) Urszula KUCHARCZYK.

CZWARTEK – 30.05

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

8oo      Za Parafian.

1100     Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i wsparcie w chorobie dla Krystyny MIŚKIEWICZ z okazji 85. rocznicy urodzin. (Te Deum)

1600    O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Estery CZAJKA (chrzest).

PIĄTEK – 31.05

ŚWIĘTO NAWIEDZENIA NMP

800      Za +Karola PERCHANA – od lokatorów z ulicy Świętokrzyskiej 22.

1800    Za + Henryka PIOTROWSKIEGO i wszystkich ++ z ulicy Beskidzkiej 2 – od lokatorów.

SOBOTA –  01.06

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO JUSTYNA

800      Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą
o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jadwigi BORZEJEWICZ z okazji 80. rocznicy urodzin oraz Boże błogosławieństwo dla męża, synów z rodzinami. (Te Deum)

1800    Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Heleny PALENTY z okazji 80. rocznicy urodzin oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. (Te Deum)

IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.06

8oo      Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą
o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Teresy STASZEK z okazji 68. rocznicy urodzin i dla Jakuba STASZKA z okazji 18. rocznicy urodzin.

930      Za + Barbarę WACLAWEK w 1. rocznicę śmierci.

1100     Do Opatrzności Bożej w intencji małżonków Bronisławy i Jana KULAWIKÓW z okazji 50. Rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie i opiekę Matki Bożej Różańcowej dla jubilatów i ich córek Anny i Barbary z rodzinami. (Te Deum)

Po mszy św.chrzest: Mateusz Adam KĘPA, Roch Aleksander SMÓŁKA

1530     Nieszpory niedzielne.