XIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA  – 26.06

8.oo   Za + syna Tomasza ŚWIĄTONIOWSKIEGO w rocznicę śmierci.

9.30   Za parafian.

11.00  Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ewy i Eugeniusza MAŁKÓW z okazji 45 rocznicy ślubu oraz 70 rocznicy urodzin Eugeniusza (Te Deum).

13.00 Ślub konkordatowy: Szymon PŁOSKI – Martyna KALISZ.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00 ROCZKI: Piotr SMALARZ

PONIEDZIAŁEK      27.06

8.oo   Przez wstawiennictwo MB Różańcowej i Królowej Polski z prośbą o poszanowanie Krzyża Chrystusowego i panowanie Praw Bożych w naszej Ojczyźnie.

18.00 Za + ks. proboszcza Henryka JOŚKĘ (+27.06.1985r.)

WTOREK  ●  WSPOMNIENIE  ŚW. IRENEUSZA  BPA  I  MĘCZ.  –   28.06

8.oo   Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Elżbiety MAKSELON z okazji 70 rocznicy urodzin. (Te Deum).

18.00 Za + Bożenę ZDEBEL i wszystkich ++ z ul. Jodłowej 32 – od lokatorów.

ŚRODA  ●  UROCZYSTOŚĆ  ŚW.  APOSTOŁÓW  PIOTRA  I  PAWŁA  –  29.06

8.oo   Za + rodziców Alojzego i Stefanię MIĘSOPUSTÓW, ++ teściów Gerarda i Elfrydę CZAJÓW, + męża i + synową, ++ pokrewieństwo z obu stron.

18.00 Za + Martę POŚPIECH i wszystkich ++ z ul Stawowej 26 – od lokatorów.

CZWARTEK – 30.06

8.oo   O nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne, za naszych duszpasterzy o Boże błogosławieństwo i zdrowie – od Rodziny Różańcowej.

17.00 Za ++ rodziców Elżbietę i Stanisława ŁAWNICZAKÓW oraz + brata Jerzego ŁAWNICZAKA.

I PIĄTEK –  01.07

8.00   Msza Św. wynagradzająca Bożemu sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania względem Boga popełnione.

I SOBOTA   –  02.07

18.00 Za + Czesława JĘDRZEJCZYKA i wszystkich ++ z ul. Świętokrzyskiej 22 – od lokatorów.

XIV  NIEDZIELA  ZWYKŁA  03.07

8.oo   Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Lucyny OPERHALSKIEJ z okazji 70 rocznicy urodzin (Te Deum).

9.30   Za parafian.

11.0Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Adama z okazji urodzin.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00 CHRZTY: Filip Piotr ANIOŁ, Oliwia Jagoda GAMON