NIEDZIELA    IV NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU  –  27.03

8.oo  Za parafian.

9.3o  Przez wstawiennictwo MB Różańcowej Królowej Polski z prośbą o poszanowanie Krzyża Chrystusowego i      panowanie Praw Bożych w naszej Ojczyźnie

11.oo  Za wszystkich ++ w miesiącu lutym: Paweł JANIK, Stanisław KOWOLIK, Maria WAJDA, Renata WÓJCIK, Aniela JOŃCZYK, Weronika WĘCLEWSKA, Anita BRZOSKA, Halina JANKO, Leszek HADYK

15.15   Gorzkie Żale z kazaniem  pasyjnym.

16.00  Msza św. w intencji dzieci rocznych: Wiktoria, Justyna STACHERA, Oliwia KOŁODZIEJCZYK, Aleksandra BAWEJ.

PONIEDZIAŁEK  – 28.03

8.oo   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Doroty Bednarczyk z okazji 70 rocznicy urodzin i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

18.00  Za + Wilhelma WAGNERA i wszystkich ++ z ul. Sportowej 23 – od lokatorów.

WTOREK  – 29.03

8.oo  Za + Henryka ZĄBKOWSKIEGO w pierwszą rocznicę śmierci i ++ pokrewieństwo.

18.00  Za + męża Józefa WIECZORKA w 10 rocznicę śmierci, ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron.

ŚRODA   –     30.03

8.oo  Za ++ rodziców Anielę i Edwarda MODRZEJEWSKICH, ++ Janinę i Edwarda KRUSZYŃSKICH,
++ braci Jerzego i Stanisława, + siostrę Irenę, + dwóch szwagrów, ++ pokrewieństwo i duże w czyśćcu cierpiące.

18.00  Za + męża Jerzego GROTA w rocznicę śmierci oraz ++ rodziców z obu stron.

CZWARTEK  –  31.04

8.oo  O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w intencji w naszych duszpasterzy o Boże           błogosławieństwo i zdrowie – od Rodziny Różańcowej.

17.00  Za + męża Mariusza BARTOSIKA w 5 rocznicę śmierci oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK  PIERWSZY  PIĄTEK  MIESIĄCA  –   01.04

8.00   Msza św. wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieposzanowania względem Boga popełnione.

17.15  Droga Krzyżowa.

18.00  Za + Helenę Lorenc w rocznicę urodzin o radość nieba.

SOBOTA PIERWSZA  SOBOTA  MIESIĄCA   – 02.04

8.oo  Przez Niepokalane Serce Maryi za Kościół święty o wzrost Królestwa Bożego na ziemi, o łaskę nawrócenia grzeszników, ludów i narodów.

18.00  Za + Natalię Gintrowską i wszystkich ++ z ul. Świętokrzyskiej 22 – od lokatorów.

NIEDZIELAV  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU  – 03.04

8.oo  Za + ojca Bronisława SZCZEPANIKA i wszystkich ++ z rodziny.

9.3o  Za parafian.

11.oo  Za ++ rodziców, braci, bratowe NOWACKICH o łaskę pokoju wiecznego.

15.15   Gorzkie Żale z kazaniem  pasyjnym.

16.00  Msza św. w intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św.: Antoni, Mariusz OSTROWSKI,
              Pola, Barbara KLIMZA, Szymon, Tadeusz SERAFIN, Jan, Adam ŚWIECZNIK, Aleksandra, Wiktoria STANISZEWSKA, Sara, Antonina HUNGER.

Roczek: Dominik WOISZ