XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 27.06

8.oo Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Elżbiety MAKSELON z okazji rocznicy urodzin.

9.3o Przez wstawiennictwo MB Różańcowej Królowej Polski z prośbą o poszanowanie Krzyża Chrystusowego i panowanie praw Bożych w naszej Ojczyźnie.

11.oo Za + Zofię WIECZOREK i + jej męża Ryszarda WIECZOREK – od lokatorów Wspólnoty Mieszkaniowej Jedność

14.00 Ślub konkordatowy: Dawid SERAFIN + Klaudia OBIREK.

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza Św. w intencji dzieci rocznych: Magdalena SZMID

Po Mszy św. sakrament Chrztu Św.: Dominik, Franciszek WOISZ.

PONIEDZIAŁEK • WSPOMNIENIE ŚW. IRENEUSZA, BPA i MĘCZ. 28.06

8.oo Za + męża Jana RURAŃSKIEGO, ++ teściów Wiktorię i Franciszka oraz ++ rodziców Zofię i Czesława.

WTOREK • UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA 29.06

18.00 Za ++ rodziców Józefa i Elżbietę BRATEK oraz ++ Antoniego i Hildegardę FARBOWSKICH.

ŚRODA 30.06

8.oo Za + Tadeusza MAKOWSKIEGO w pierwszą rocznice śmierci, ++ z rodziny MAKOWSKICH, KIECANÓW i dusze w czyśćcu cierpiące .

CZWARTEK • PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA 01.07

17.00 O nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne w intencji naszych duszpasterzy o Boże Błogosławieństwo i zdrowie – od Rodziny Różańcowej.

PIĄTEK • PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA 02.07

8.00 Msza św. wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania względem Boga popełnione.

SOBOTA • ŚWIĘTO ŚW. TOMASZA APOSTOŁA • PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA 03.07

18.00 Do Bożej Opatrzności i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Adama z okazji urodzin.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 04.07

8.ooZa + Sławomira PISKUŁĄ, jego ++ rodziców, krewnych z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

9.3o Za ++ Rodziców: Emilię i Jerzego, oraz ++ dziadków: Jana i Pawła, Annę i Joannę.

11.oo Za + Rudolfa LANGER w pierwszą rocznicę śmierci i + Irenę LANGER.

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza Św. z udzieleniem sakramentu Chrztu Św.: Jakub, Henryk FIGAJ, Katarzyna Jadwiga ŚWIETLIK, Paweł, Józef HAŚNIK, Tymon, Marcel SOBOL, Bartosz, Sebastian REIMANN.