26  NIEDZIELA ZWYKŁA –  27.09

8.oo   Przez wstawiennictwo MB Różańcowej Królowej Polski z prośbą o poszanowanie krzyża Chrystusowego  i panowania Praw Bożych w naszej Ojczyźnie.

9.3o    1. Za Parafian.

2. Za + Sylwestra SUCHANEK w 50 rocznicę urodzin.

11.oo   1. Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Zdzisławy i Adama TARYMA z okazji 40 rocznicy ślubu.

2. Dziękczynna w intencji córki Ewy i Przemysława z okazji 10 rocznicy ślubu oraz córki Karoliny i   Artura z okazji 6 rocznicy ślubu o Boże błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny.

16.00  Roczki: Wojciech URBAN, Agata KRUSZ, Igor TRONT, Antonina BACIOR

PONIEDZIAŁEK   ●  WSPOMNIENIE ŚW. WACŁAWA  MĘCZ.   – 28.09

8.oo    Za + Zbigniewa CELMER.

18.oo Za + Helenę POKS od sąsiadów z ul. Kamionki 5, 5a..

WTOREK   ●   ŚWIĘTO ŚW. ARCHANIOŁÓW:  MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA –    29.09

8.oo   Za + męża Gerharda FRANKE w 30 dzień po śmierci.

18.oo 1. Za + matkę Jadwigę WRBKA w I rocznicę śmierci.

2. Za + żonę Annę KINOWSKĄ w I rocznicę śmierci.

ŚRODA   ●  WSPOMNIENIE  ŚW. HIERONIMA, PREZB. I dK   –  30.09

8.oo   Za + siostrzeńca Krystiana oraz jego ++ rodziców oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.oo Za + Józefa MATYSEK o łaskę życia wiecznego.

I  CZWARTEK  ●  WSPOMNIENIE  ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS, DZ. I dK   – 01.10

8.oo  O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w intencji naszych duszpasterzy o Boże błogosławieństwo i zdrowie od Rodziny Różańcowej.

17.oo  1. Za + ojca Władysława LORENT w rocznicę urodzin.

2. Za + Martę PARADECKĄ

I  Piątek   ●  WSPOMNIENIE ŚW. ANIOŁÓW STRÓŻÓW  – 02.10

8.oo   Msza św. wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania   popełnione względem Boga – od Świeckiego Zakonu Karmelitańskiego i Ofiarodawców.

18.oo  Za ++ Huberta i Annę SŁOTA w rocznicę śmierci i + syna Jerzego.

I  Sobota  – 03.10

8.oo   Przez Niepokalane Serce Maryi za Kościół Święty o wzrost Królestwa Bożego na ziemi, o łaskę  nawrócenia dla grzeszników, ludów i narodów oraz za dusze w czyśćcu cierpiące..

18.oo 1. Za + Janusza PAPROTNY w 4 rocznicę śmierci.

27  NIEDZIELA ZWYKŁA  ●  ODPUST  KU CZCI  MATKI  BOŻEJ  RÓŻAŃCOWEJ – 04.10

8.oo   Za + męża Jana PIENIUTA w 2 rocznicę śmierci i wszystkich ++ z pokrewieństwa.

9.3o    Z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha świętego dla Hanny z okazji 18 rocznicy  urodzin

11.oo   SUMA ODPUSTOWA – ZA PARAFIAN

16.00  Chrzty: SZMACIŃSKA Łucja, Dorota, REGUŁA Maja, Małgorzata, GRUSZCZYŃSKA Lilianna.