●  I  NIEDZIEA  ADWENTU  –   27.11

8.oo   Za Parafian.

9.30   Przez wstawiennictwo MB Różańcowej Królowej Polski z prośbą o poszanowanie Krzyża Chrystusowego i panowanie praw Bożych w naszej Ojczyźnie.

11.00  Za ++ rodziców Gertrudę i Wiktora SZEWCZYKÓW.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00  Msza św. w intencji dzieci rocznych: Igor WIECHEĆ, Emilia NOWAK.

PONIEDZIAŁEK     28.11

6.5o   Z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i światło Ducha Świętego we wkraczaniu w dorosłe życie i zdanie matury dla Luizy z okazji 18 urodzin.

18.00  Za + męża Ryszarda w rocznicę śmierci oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK    29.11

6.50   Za + męża Ryszarda RADOMSKIEGO w pierwszą rocznicę śmierci.

18.00  Za + męża Czesława JĘDRZEJCZYKA w pierwszą rocznicę śmierci.

ŚRODA  ●  ŚWIĘTO  ŚW.  ANDRZEJA  APOSTOŁA   –  30.11

6.5o   Za + męża Leonarda JANUSZEWSIEGO w 2 rocznice śmierci, ++ rodziców JANUSZEWSKICH i GREIGERÓW, ++ krewnych oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00  Za + mamę Genowefę KNOP w 6 rocznicę śmierci, + tatę Mariana oraz ++ pokrewieństwo z obu stron.

CZWARTEK  ● PIERWSZY  CZWARTEK  MIESIĄCA   01.12

6.50   O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w intencji naszych duszpasterzy o Boże Błogosławieństwo i zdrowie – od Rodziny Różańcowej.

17.00   Za + Krystiana TASARZA w 20 rocznicę śmierci ++ rodziców, teściów i pokrewieństwo z obu stron oraz

dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK  ●  WSPOMNIENIE  BŁ.  JANA  FRANCISZKA  MACHY,  PREZB  I  MĘCZ.  –  02.12

6.50  Msza św. wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi i bluźnierstwa oraz nieuszanowania względem Boga popełnione.

18.00  Za + ojca Franciszka w rocznicę urodzin, + matkę Krystynę w 6 rocznicę śmierci, ++ rodziców Matyldę i Józefa oraz + brata Piotra.

SOBOTA  ●  WSPOMNIENIE  ŚW. FRANCISZKA  KSAWEREGO  PREZB.   –  03.12

8.00   Przez Niepokalane Serce Maryi za Kościół Święty o wzrost Królestwa Bożego na ziemi, o łaskę nawrócenia dla grzeszników, ludów i narodów.

18.00  Za + Krystynę KAGON – od lokatorów z ulicy Wiechaczka 31.

● II  NIEDZIELA  ADWENTU –   04.12

8.oo   W intencji górników.

9.30   Za Parafian.

11.0Za + męża Stefana GERUSA w pierwszą rocznicę śmierci – od żony z dziećmi i wnukami.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00  Msza św. w intencji Niny, Barbary JAKUBOWSKIEJ, przyjmującej sakrament chrztu św.