NIEDZIELA ● II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 28.02

8.oo Za + Henryka FILA w 9 rocznicę śmierci, ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron.

9.3o Za Parafian.

11.oo Za + ojca Joachima i + matkę Urszulę MICHALIK oraz ++ rodzeństwo z obu stron.

15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

16.00 Roczki: Maja TELĘGOWSKA, Wojciech GAWLIK, Igor STASIŃSKI, Marcel MAKARUK.

PONIEDZIAŁEK 01.03

8.oo Za + Jana COPKA od pracowników parafii Ducha Św. w Siemianowicach Bytkowie.

18.00 Za + Czesława ŁAWNICZAK i + Helenę ŁAWNICZAK w 2 rocznicę śmierci od córek Bożeny i Krystyny.

WTOREK 02.03

8.oo Za + Henryka SIKORA w 2 rocznicę śmierci ++ rodziców i żonę.

18.00 Za + Wandę IWAŃCZUK od lokatorów z ul. Kamionki 2, 2a.

ŚRODA 03.03

8.oo Msza Św. dziękczynna w pewnej intencji.

18.00 Za + Wandę IWAŃCZUK od brata Bogusława z rodziną.

CZWARTEK ● I CZWARTEK MIESIĄCA ● ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA 04.03

8.ooO nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji naszych duszpasterzy o Boże błogosławieństwo i zdrowie od Rodziny Różańcowej.

17.00 Za + matkę Monikę ZANIEWSKĄ i wszystkich ++ z rodziny.

PIĄTEK ● I PIĄTEK MIESIĄCA 05.03

8.oo Msza św. wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania względem Boga popełnione.

17.15 Droga Krzyżowa

18.00 Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla mamy Aleksandry PAWLAK z okazji 70 r. urodzin od dzieci (Te Deum).

SOBOTA ● I SOBOTA MIESIĄCA 06.03

8.oo Przez Niepokalane Serce Maryi za Kościół Święty o wzrost Królestwa Bożego na ziemi, o łaskę nawrócenia dla grzeszników, ludów i narodów .

18.00 Za ++ Teresę i Ryszarda GWÓŹDŹ od lokatorów z ul Górnej 16.

Po mszy św. sakrament chrztu św. przyjmie: Laura Justyna SENDOR.

NIEDZIELA ● III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 07.03

8.oo Za + Barbarę SOCHA w 2 rocznice śmierci.

9.3o Za Parafian.

11.oo Za + męża Henryka WOJTALA w 4 rocznicę śmierci córkę Mariolę KURPAN, Brata Władysława, siostry Halinę i Janinę, szwagrów Zbigniewa i Jacka.

15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu chrztu św.: Aaron, Dariusz KUBIŃSKI, Zuzanna, Patrycja JAŚKOWIEC, Filip, Grzegorz, MICHALIK, Artur, Adrian GOCZOŁ,