NIEDZIELA ● NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ 28.03

8.oo Za ++ rodziców Marianne i Antoniego KUŹNIAR, + brata Stanisława, + bratową Irenę, jej ++ rodziców, + siostrę Zofię, + szwagra Wiesława, jego ++ rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.

9.3o O życie wieczne dla śp. + Damiana.

11.oo Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Stanisławy KUCZAJ z okazji 80 rocznicy urodzin i o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny (Te Deum).

15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.00 Msza św. w intencji dziecka rocznego: Alan MAŃKA.

WIELKI PONIEDZIAŁEK 29.03

8.oo Za + brata Jana NOWAK w rocznice śmierci.

18.00 Za + męża Andrzeja SCZEŚ w 2 rocznice śmierci, ++ rodziców, teściów i pokrewieństwo z obu stron.

WIELKI WTOREK 30.03

8.oo Za + ks. Norberta OSMAŃCZYKA o łaskę życia wiecznego.

18.00 Za + ciocię Różę NOWROT o łaskę życia wiecznego od Basi i Leszka.

WIELKA ŚRODA 31.03

8.oo Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Różańcowej o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla naszej parafii od Legionu Maryi.

18.00 Za + Helenę LORENT z prośbą o łaskę nieba.

WIELKI CZWARTEK 01.04

18.00 MSZA ŚW. WIECZERZY PAŃSKIEJ

Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Arcykapłana w intencji naszych Duszpasterzy: Ks. Proboszcza Damiana i Ks. Wikariusza Zdzisława z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w dalszej posłudze Kapłańskiej – od Rodziny Różańcowej.

WIELKI PIĄTEK 02.04

8.oo Droga Krzyżowa dla dorosłych

18.00 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ.

WIELKA SOBOTA 03.04

20.00 WIGILIA PASCHALNA.

NIEDZIELA ● NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 04.04

8.oo Za ++ rodziców Wojciecha i Katarzynę NOWOK o łaskę nieba.

9.3o Za + Mariana SKIBA w pierwszą rocznicę śmierci.

11.oo Z prośba o Boże błogosławieństwo i zdrowie z okazji urodzin dla Anieli oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

15.30 Nieszpory Świąteczne

16.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu chrztu św.: Antoni , Leon JURETKO, Tymon, Benedykt, WYBRANIEC, Zuzanna Emilia NIESTRÓJ, Hanna GALUSIK.