NIEDZIELA  ZESŁANIA  DUCHA  ŚWIĘTEGO – ROZPOCZĘCIE  MISJI  PARAFIALNYCH   28.05.

8.oo   Za + Krystiana GLOMBA w 1. rocznicę śmierci .

9.30   Za + Gabrielę GRUSZKĘ w 2. rocznicę śmierci, ++ Krystynę i Józefa RABANDÓW.

11.00  Za + męża Kazimierza SEKŚCIŃSKIEGO w 6. rocznicę śmierci.

15.30  Nabożeństwo majowe.

16.00 Msza św. dziękczynna w intencji rocznego dziecka – Jakuba KOZIELSKIEGO.

PONIEDZIAŁEK- ŚWIĘTO  NMP,  MATKI  KOŚCIOŁA – DZIEŃ  POJEDNANIA29.05.

8:00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jadwigi z okazji urodzin.

18:00 Za + mamę Annę KOMAŃDĘ na pamiątkę ziemskich urodzin.

WTOREK- WSPOMNIENIE  ŚW.  JANA  SARKANDRA- DZIEŃ  POKUTY30.05.

8:00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Joanny KAPŁAŃSKIEJ z okazji 35. rocznicy urodzin.

18:00 Za wszystkich ++ w miesiącu kwietniu. Są nimi: 1. + Stanisława MICHALIK, 2. + Elżbieta WOŹNIAK, 3. + Jadwiga ARENDARCZYK, 4. +Marceli NIESLAŃCZYK, 5. + Elżbieta GWÓŹDŹ, 6. + Mieczysław ZALEWSKI, 7. + Dariusz DUDEK, 8. + Halina KUBICA, 9. + Jan FARUGA, 10. + Krystyna PASSON,
11. + Bolesław CZOCHARA, 12. + Renata PIECHA, 13. + Józefa WCISŁO, 14. + Andrzej KONIECZNY, 15. + Piotr FABIAN, 16. + Maria ZIELONKA.

ŚRODA –  ŚWIĘTO  NAWIEDZENIEA   NMP – DZIEŃ CHORYCH –  31.05.

8:00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jadwigi BORZEJEWICZ z okazji urodzin.

18:00 Za +Agnieszkę SIKORĘ – od lokatorów z ul. Górnej 16.

CZWARTEK  – ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA  01.06

8:00  O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji naszych duszpasterzy, prosząc o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla nich – od Rodziny Różańcowej.

18.00 Za ++ rodziców Helenę i Emanuela RURAŃSKICH i wszystkich ++ z rodziny.

PIĄTEK – I PIĄTEK MIESIĄCA – DZIEŃ  ZMARŁYCH   02.06.

8:00  Msza św. wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania popełnione względem Boga.

18.00 Za ++ rodziców Brunona i Paulinę, + syna, ++ siostry oraz ++ pokrewieństwo z obu stron.

SOBOTA- WSP.  ŚW. MĘCZ.  KAROLA  LWANGI  I  TOW.-I SOBOTA  MIESIĄCA03.06.

8:00  Przez Niepokalane Serce Maryi za Kościół Święty, o wzrost Królestwa Bożego na Ziemi, o łaskę nawrócenia dla grzeszników, ludów i narodów.

13.00 Ślub konkordatowy: Artur OTTO i Katarzyna MYCH.

18.00 1. Msza św. w intencji wszystkich małżeństw z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich.

2. Za + Marię SALBERT w 1. rocznicę śmierci.

Po mszy św. sakrament chrztu św. przyjmie: Aleks, Janusz BOGACKI.

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ  NAJŚWIĘTSZEJ  TRÓJCY – ZAKOŃCZENIE  MISJI  04.06.

8.oo   Za + męża Jerzego BIAŁASA w 83. rocznicę ziemskich urodzin.

9.30Za Parafian.

11.00Za +ojca Józefa w rocznice urodzin ziemskich o radość życia wiecznego.

15.15   Nabożeństwo na zakończenie Parafialnych Misji Świętych.

16.00 Msza św. z udzieleniem chrztu św.: Paulina, Agata ROMANOWSKA, Wojciech Mateusz STONDZIK, Vanessa, Teresa CIERLICA, Oskar, Adam CIERLICA, Iga, Wiktoria KULIK, Kinga, Barbara OGALL.