XXII  NIEDZIELA  ZWYKŁA    28.08

8.oo   Za ++ rodziców Helenę i Zygmunta MARACHOWSKICH, brata Jana oraz dziadków.

9.30   Za Parafian.

11.00  W Bogu wiadomej intencji.

15.30  Nieszpory niedzielne.

PONIEDZIAŁEK  ●  WSPOMNIENIE MĘCZEŃSTWA ŚW. JANA CHRZCICIELA  – 29.08

8.oo   Za ++ męża, rodziców i rodzeństwo z obu stron i wszystkich ++ z rodziny.

WTOREK    30.08

18.00 Za ++ mamę Helenę GRZYBEK w 20 r. śmierci, ojca Jana i męża Kazimierza.

ŚRODA   – 31.08

8.oo   Do Miłosierdzia Bożego za + Stefana MROWCA na pamiątkę ziemskich urodzin.

I CZWARTEK    –   1.09

8.oo   O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne; za naszych duszpasterzy o Boże błogosławieństwo i zdrowie – od Rodziny Różańcowej.

17.00 1/ Za + Krystiana MOZGALIKA w 1 r. śmierci i wszystkich ++ z ul. Górnej 16 – od lokatorów.

2/ O światło Ducha Św. i wszelkie potrzebne łaski dla uczniów, nauczycieli i katechetów z okazji rozpoczęcia roku szkolnego i katechetycznego.

Po Mszy Św. chrzest: Marcelina Krystyna SKAZA

I PIĄTEK  – 2.09

8.oo   Msza Św. wynagradzająca Bożemu sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania popełnione względem Boga.

18.00 Za ++ Stefanię DRAŻYK w 4 r. śmierci i + Andrzeja HANDZLIKA w 15 r. śmierci.

I SOBOTA  ●  WSPOMNIENIE ŚW. GRZEGORZA WIELKIEGO, PAP. I DK    –  3.09

8.oo   Przez Niepokalane Serce Maryi za Kościół święty, o wzrost królestwa Bożego na ziemi, o łaskę nawrócenia dla grzeszników, ludów i narodów.

18.00 Za + Czesława JĘDRZEJCZYKA i wszystkich ++ z ul. Świętokrzyskiej 22 – od lokatorów.

XXIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA –   4.09

8.oo   Za Parafian.

9.30   Msza Św. dziękczynna za działkowców z ROD „Jutrzenka”.

11.00  Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Justyny i Dariusza MYCHÓW z okazji 25 r. ślubu oraz dla syna Dawida z okazji 25 r. urodzin i całej rodziny (Te Deum).

Po Mszy Św. chrzest: Aurelia KWIEĆ

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00 CHRZTY: Amelia Julia CHRABĄSZCZ, Jakub Piotr KOZIELSKI, Antoni KUBICA.