●  IV NIEDZIELA  ZWYKŁA    29.01

8.oo   Za Parafian.

9.30   W intencji wszystkich ++ w miesiącu grudniu 2022r. Są nimi: + Jerzy BIAŁAS, + Bogdan MALESKA,

+ Sebastian TOMCZOK, + Wanda PRZEŁĄCZKOWSKA, + Dagmara HEIN, + Jan KRAWCZYK,

+ Roman HAUKE, + Maria MORYS, + Andrzej STOLARSKI, + Lucjan SURMACZ.

11.00  1.  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla proboszcza ks. Damiana COPKA z okazji 50 rocznicy urodzin – intencja od Rodziny Różańcowej, Legionu Maryi i Przyjaciół Radia Maryja.

2. Za + Benedykta WOŹNIAKA o łaskę życia wiecznego.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00  Msza św. dziękczynna w intencji rocznego dziecka Franciszka BAWEJA.

17.00  Koncert jubileuszowy  Chóru Magnificat z okazji 25-lecia działalności.

PONIEDZIAŁEK      –   30.01

8.oo   Za + Katarzynę KORCZYŃSKĄ o łaskę nieba oraz za ++ z rodziny: STANOSZKÓW, ŚLIWÓW i

KORCZYŃSKICH.

9.00  Pogrzeb + Dorian KOTASIEWICZ.

18.00  Za + Pawła BULA i wszystkich ++ z ul. Jodłowej 21 – intencja od lokatorów.

WTOREK  ●  WSPOMNIENIE  ŚW.  JANA  BOSKO, PREZB. –    31.01

8.00   Za + Edeltraudę MIZERĘ w pierwszą rocznicę śmierci.

18.00  Za + Sabinę COLIK w pierwszą rocznicę śmierci.

ŚRODA     –      01.02

8.00   Za + męża Rudolfa MAKSELONA w rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów i pokrewieństwo.

18.00  Za + siostrę Bożenę POLAŃSKĄ w 20 rocznicę śmierci oraz ++ dziadków z rodziny KRÓLÓW i MARCÓW.

CZWARTEK  ●  ŚWIĘTO  OFIAROWANIA  PAŃSKIEGO  ● I  CZWARTEK  MIESIĄCA            02.02

8.00  O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji naszych duszpasterzy o Boże

błogosławieństwo i zdrowie – od Rodziny Różańcowej.

17.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Arkadiusza z okazji urodzin.

PIĄTEK  ● WSPOMNIENIE  ŚW.  BŁAŻEJA  BISKUPA  ●  I  PIĄTEK  MIESIĄCA                       03.02

8.00   Msza św. wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania względem Boga popełnione.

18.00  Za + Elżbietę BUJARĘ w rocznicę urodzin, + Wiktora BUJARĘ, ++ pokrewieństwo z obu stron, ++ z rodziny DOROBISZÓW i ŻMUDÓW.

SOBOTA ● I  SOBOTA  MIESIĄCA   –  04.02

8.00  Przez Niepokalane Serce Maryi za Kościół Święty o wzrost Królestw Bożego na ziemi, o łaskę nawrócenia dla grzeszników, ludów i narodów.

18.00  Za + Krystynę WENDZIK w 14 rocznicę śmierci, + Mariana WENDZIKA w 5 rocznicę śmierci, ++ z    rodzin: WENDZIKÓW, KONIKÓW, GRABARCZYKÓW, ULANOWSKICH.

● V NIEDZIELA  ZWYKŁA  05.02

8.oo   Za Parafian.

9.30   Za + Romana SKIEROWSKIEGO w pierwszą rocznicę śmierci.

11.0Za + dziadka Józefa GRABOWSKIEGO w kolejną rocznicę śmierci.

15.3Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza św. w intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego. Są nimi:  Lilianna, Karolina       ŻELICHOWSKA, Eliza, Emilia BOGACKA.