XXX NIEDZIEL ZWYKŁA  29.10.

8.o0   Za Parafian.

błogosławieństwo i zdrowie dla córki Beaty z okazji 50. rocznicy urodzin (Te Deum).

11.00  Za + tatę Jana COPKA w 3. rocznicę śmierci.

15.15   Różaniec.

16.00 Msza św. w intencji rocznego dziecka Poli BARTOSZEK.

PONIEDZIAŁEK– ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA   ARCHIKATEDRALNEGO W KATOWICACH 30.10.

8:00  Za + brata Krzysztofa o życie wieczne i za dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00 Za + Szarlotę MRÓZ – od lokatorów z ul. Jodłowej 29.

WTOREK  31.10.

8:00  Za + brata Krzysztofa o życie wieczne i za dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA– UROCZYSTOŚĆ  WSZYSTKICH  ŚWIĘTYCH 01.11.

8:00  Za + Annę SOLICH w kolejną rocznicę śmierci.

9.30   Za + Danutę NOWAK na pamiątkę ziemskich urodzin.

11.00  Za + męża Bogumiła PAWLAKA w 12. rocznicę śmierci ++ rodziców i teściów, ++ braci Wiesława i Jana MATLEJEWSKICH, + ojczyma Bogumiła GONTARSKIEGO.

15.00 Nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu.

16.00 Za Parafian.

CZWARTEK– WSPOMNIENIE  WSZYSTKICH  WIERNYCH  ZMARŁYCH 02.11.

8:00  O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji naszych duszpasterzy o Boże

błogosławieństwo i zdrowie – intencja od Rodziny Różańcowej.

17.00 Za ++ z rodzin OLESIÓW, CICHYCH, BRYŁÓW, KAPTURÓW, KANDZIÓW oraz dusze w czyśćcu

cierpiące.

PIĄTEK- I PIĄTEK MIESIĄCA03.11.

8:00   Msza św. wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania popełnione względem Boga.

18:00 Za ++ z rodzin SŁOTÓW, WOCŁAWKÓW oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA- WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA BOROMEUSZA, BPA – I SOBOTA MIESIĄCA    04.11.

8:00  Przez Niepokalane Serce Maryi za Kościół Święty o wzrost Królestwa Bożego na ziemi, o łaskę nawrócenia dla grzeszników, ludów i narodów.

18:00 Za + Hildegardę STOKŁOSĘ.

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 05.11.

8.o0   Za ++ rodziców, dziadków i krewnych z obu stron.

9.30   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Teresy SOLICH z okazji 70. rocznicy urodzin i o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny (Te Deum).

11.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Eryka WLOSZA z okazji 85. rocznicy urodzin i o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny (Te Deum).

15.30  Nieszpory  niedzielne.

16.00 Msza św. w intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św.: 1. Zuzanna, Izabela BARAŃSKA,    2.Max, Eugeniusz BARAŃSKI, 3. Emil, Henryk GRUCA, 4. Zofia, Hiacynta URBANIAK, 5. Aleksandra MIASTKOWSKA