NIEDZIELA ● I NIEDZIELA ADWENTU 29.11

8.oo Za + Ryszarda GWÓŹDŹ w rocznicę urodzin od lokatorów z ul. Górnej 16.

9.3o 1. Za + Emanuela ŻAK i wszystkich ++ z jego rodziny, oraz ++ z rodziny STRZELECKICH.

2. Za + Krystiana TASARZ w 18 rocznice śmierci, ++ rodziców, teściów i pokrewieństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

11.oo Do Opatrzności Bożej i i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Franciszka SZYNDROWSKIEGO z ok. 70 rocznicy urodzin (Te Deum).

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza św. w intencji dzieci obchodzących rocznicę chrztu świętego (roczki): Antonina OTREMBA, Wiktor PIĘKOŚ

Po Mszy św. sakrament chrztu św. przyjmie Martyna Barbara FOJT

PONIEDZIAŁEK ● WSPOMNIENIE SW. ANDRZEJA , APOSTOŁA 30.11

8.oo Za + Ryszarda GÓRA w 30 dzień po śmierci.

18.00 1. Za + babcię Elżbietę, + matkę Krystynę, + ojca Leona i dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za wszystkich ++ w miesiąc listopadzie

WTOREK 01.12

8.oo Za Parafian.

8.45 ceremonie pogrzebowe śp. Hanna SZUMIAS.

18.00 Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Henryka KABOT z okazji 70 rocznicy urodzin. (Te Deum).

ŚRODA 02.12

8.oo Za + Alfreda CICHÓRA w pierwszą rocznice śmierci.

18.00 Za + ojca Franciszka w rocznicę urodzin, + matkę Krystynę, ++ rodziców Alfreda i Matyldę oraz
+ brata Piotra.

CZWARTEK ● I CZWARTEK MIESIĄCA 03.12

8.oo O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w intencji naszych duszpasterzy o Boże Błogosławieństwo i zdrowie od Rodziny Różańcowej.

17.00 Za + Henryka KIEŁKOWSKIEGO w pierwszą rocznice śmierci z prośbą o łaskę nieba.

PIĄTEK ● WSPOMNIENIE ŚW. BARBARY, DZ. I MĘCZ. ● I PIĄTEK MIESIĄCA 04.12

8.oo 1. Msza św. wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieszanowanie względem Boga popełnione – od Świeckiego Zakonu Karmelitańskiego.

2. MSZA ŚW. W INTENCJI GÓRNIKÓW z okazji święta patronalnego.

18.00 Za + Adama BONIEK w 15 rocznice śmierci.

SOBOTA ● I SOBOTA MIESIĄCA 05.12

8.oo Przez Niepokalane Serce Maryi za Kościół Święty o wzrost Królestwa Bożego na ziemi, o łaskę nawrócenia dla grzeszników, ludów i narodów oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za + Anielę WOCŁAWEK w rocznice urodzin.

NIEDZIELA ● II NIEDZIELA ADWENTU 06.12

8.oo Za + mamę Genowefę KNOP w 4 rocznicę śmierci i, + tatę Mariana, ++ pokrewieństwo z obu stron.

9.3o Za ++ GÓRNIKÓW.

11.oo Za PARAFIAN.

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu chrztu św.: Filip Grzegorz GATNER, Oskar Krzysztof GATNER