III NIEDZIELA WIELKANOCY – 14.04

8oo        Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Elżbiety i Bogdana KOZŁOWSKICH z ok. 50. rocznicy ślubu oraz Katarzyny i Zbigniewa BARTNIKÓW z ok. 25. rocznicy ślubu (Te Deum)

930        Za ++ rodziców Apolonię i Jana MIGACZÓW.

1100      Za + Antoniego PYKĘ w rocznicę śmierci, ++ rodziców i ++ pokrewieństwo z obu stron.

1530     Nieszpory niedzielne

1600      Za + Krzysztofa na pamiątkę ziemskich urodzin, krewnych oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 15.04

800      Z podziękowaniem Bogu i Matki Bożej Szensztackiej za Jej obecność w naszej parafii i z prośbą
o Boże błogosławieństwo dla wszystkich Ją przyjmujących.

1800    Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej, z podziękowanie za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Anastazji w dniu 70. rocznicy urodzin.

WTOREK  16.04

800      W intencji papieża Franciszka, naszej ojczyzny, o. Tadeusza i wszystkich pracowników, oraz o dalszy rozwój Radia Maryja od Koła Przyjaciół.

1800    Za + Mariusza GROTA – od mamy oraz za + męża Jerzego.

ŚRODA  17.04

800      Za + ojca Edwarda BOSEGO, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

1730        Nowenna do MBNP

1800    Za + mamę Helenę MARZEC w 3. rocznicę śmierci.

CZWARTEK  18.04

800      Za + męża Zygmunta ŚMIESZKOŁA w 6. rocznicę śmierci i ++ pokrewieństwo z obu stron.

1700     Za + Herberta, ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron.

PIĄTEK – III MIESIĄCA  19.04

800      Za + o. Dobrosława MĘŻYKA OFM o radość życia wiecznego.

1800    Za + matkę Helenę BOMBELKA, + ojca Konrada i ++ pokrewieństwo z obu stron.

SOBOTA   20.04

800      Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej, w intencji proboszcza seniora ks. Eugeniusza Pluty z okazji 40. rocznicy święceń kapłańskich.

1800    Za + Henryka KWAPULIŃSKIEGO.

IV NIEDZIELA WIELKANOCY – 21.04

DOBREGO PASTERZA

8oo        Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej, z podziękowanie za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Barbary ALSZER z okazji 45. rocznicy urodzin i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

930        Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej, z podziękowanie za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Aliny i Henryka DAROWSKICH z okazji 60. rocznicy ślubu oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (Te Deum).

1100      Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej, z podziękowanie za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Krystyny i Antoniego PALUCHÓW z okazji 50. rocznicy ślubu oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (Te Deum).

1530     Nieszpory niedzielne

1600      Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej i św. Józefa z podziękowanie za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla małżonków Danuty i Mariana
z okazji 25. rocznicy ślubu i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.