NIEDZIELA III NIEDZIELA ZWYKŁA 30.01

8.oo Za parafian.

9.3o Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Elżbiety i Sławomira SCHMIDTÓW z okazji 25 rocznicy sakramentu małżeństwa. (Te Deum).

11.oo Za + Franciszka SABATA – od rodziny Negrów.

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza św. w intencji dzieci rocznych: Natan FROIN

PONIEDZIAŁEK WSPOMNIENIE ŚW. JANA BOSKO PREZB. 31.01

8.oo O liczne i owocne działania ewangelizacyjne wszystkich członków Kościoła świętego od Legionu Maryi.

18.00 Za + Bogdana TROJANOWSKIEGO – od lokatorów z ul. Szczytowej 16.

WTOREK 01.02

8.oo Za ++ Irenę i Karola GRUNERÓW oraz ++ z rodziny.

18.00 Za + matkę Stanisławę JANUS w rocznicę śmierci.

ŚRODA ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO MB GROMNICZNEJ 02.02

8.oo Za + męża Rudolfa MAKSELONA, ++ rodziców i teściów i ++ pokrewieństwo.

18.00 Za + Krystynę KOMPAŁĘ – od lokatorów z ul. Wiechaczka 1.

CZWARTEK 03.01

8.oo O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w intencji naszych duszpasterzy o Boże błogosławieństwo i zdrowie – od Rodziny Różańcowej.

17.00 Za + Marka KWIATKOWSKIEGO i jego + matkę Kazimierę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK 04.02

8.00 Msza św. wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania względem Boga popełnione..

18.00 Za + Franciszka SABATA – od Krystyny Kulesy, Edyty i Darii.

SOBOTA WSPOMNIENIE ŚW. AGATY DZ. I MĘCZ. 05.02

8.oo Przez Niepokalane Serce Maryi za Kościół święty o wzrost Królestwa Bożego na ziemi, o łaskę nawrócenia dla grzeszników, ludów, narodów.

18.00 Za + Matyldę SŁUPIK w rocznicę śmierci o łaskę życia wiecznego.

NIEDZIELAV NIEDZIELA ZWYKŁA 06.02

8.oo Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Karola KNOPA z okazji urodzin.

9.3o Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Arkadiusza NOWICKIEGO z okazji urodzin.

11.oo Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i światło Ducha Świętego dla Józefa BRYSZA z okazji 80 rocznicy urodzin, oraz o opiekę nad całą rodziną. (Te Deum).

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza św. w intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św. : Michalina Emilia GRZEGORCZUK, Michalina, Karolina GLIK, Nikodem, Paweł FRANIK, Alan, Rafał HARUPA, Zuzanna, Mariola CICHOS, Szymon, Tadeusz SERAFIN.

Roczek: Hanna GALUSIK