IV NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA –MSZE W KOŚCIELE DOBREGO PASTERZA     30.04.

8.oo   Za + ojca Stanisława ŚWIETNICKIEGO, + mamę Krystynę oraz + brata Grzegorza.

9.30   Za + Eryka ADAMUSA, ++ z rodzin STOŻKÓW, WAWOKÓW, DZIAŁACHÓW oraz FRANKÓW.

11.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Teresy i Franciszka CZERNYCH z okazji 50. rocznicy ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny (Te Deum).

15.30  Nieszpory odpustowe.

16.00 W intencji parafian.

PONIEDZIAŁEK-ŚWIĘTO ŚW. JÓZEFA, RZEMIEŚLNIKA  _-110 ROCZNICA POŚWIĘCENIA NASZEGO KOŚCIOŁA _-1.05.

8:00  Za + wnuka Kamila GRZEBIELUCHĘ.

18:00 Za + syna Daniela KIELA w 10. rocznicę śmierci, + siostrę Urszulę RACIBORSKĄ w 2. rocznicę śmierci, wszystkich ++ z rodziny WIECZORKÓW.

WTOREK – WSPOMNIENIE ŚW. ATANAZEGO, BOA I DK   –    2.05.

8:00  Za ++ rodziców Piotra i ZofięWRAZIDŁÓW, ++ teściów, męża i wszystkich ++ z rodziny.

18:00 Za + Jana STOLARSKIEGO od lokatorów ul. Górnej 16.

ŚRODA – UROCZYSTOŚĆ NMP, KRÓLOWEJ POLSKI, GŁÓWNEJ PATRONKI POLSKI – 3.05.

8:00  Za + syna Roberta SIKORĘ i ++ rodziców Jerzego i Agnieszkę OGALLÓW oraz ++ z rodziny.

9:30   1. Msza dziękczynna w intencji diakona Mateusza PONISZOWSKIEGO za jego posługę podczas stażu duszpasterskiego w naszej parafii.

2. W intencji Parafian.

11:00 W intencji dzieci przystępujących do wczesnej Komunii Świętej.

15:30 Nieszpory Maryjne.

16:00 1. Za ++ Mirosława i Beatę ROZMUSÓW w I. rocznicę śmierci – od rodziny.

2. O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Lilianny FRANIK z okazji przyjęcia sakramentu chrztu św.

CZWARTEK  – WSPOMNIENIE ŚW. FLORIANA, MĘCZ. PATRONA ARCHIDIECEZJI    4.05.

8:00  O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji naszych duszpasterzy, prosząc o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla nich – od Rodziny Różańcowej.

17.00 Za + Juliana ŻYTNIAKA – od lokatorów z ul. Sosnowej.

PIĄTEK    –    5.05.

8:00  Msza św. wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania popełnione względem Boga.

18.00 Za + Huberta KLABISZA.

SOBOTA–ŚWIĘTO ŚW. AP. FILIPA I JAKUBA   –    6.05.

8:00  Przez Niepokalane Serce Maryi za Kościół Święty, o wzrost Królestwa Bożego na Ziemi, o łaskę nawrócenia dla grzeszników, ludów i narodów.

18.00 Za + Stanisławę MICHALIK w 30. dzień po śmierci.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA        7.05.

8.oo   Za + Krystynę BOŚ.

9.30   W intencji rocznegoKrzysia SOWIŃSKIEGO o dary Ducha Św. i potrzebne łaski dla rodziców i rodziny.

11.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Teresy KANDZI z okazji 70. rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny (Te Deum).

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00 Chrzest Święty Mai Wiolety SPIĄCZKI.