UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ 30.05

8.oo Za + Krystynę BOŚ w pierwszą rocznicę śmierci.

9.3o Za + Armina CZAJA w pierwszą rocznicę śmierci.

11.oo Za + Antoniego w rocznice urodzin o łaskę nieba.

15.30 Nabożeństwo majowe.

16.00 ROCZKI: Zuzanna BAWEJ, Alicja SASYKÓW, Łucja RAJDA, Sofia TLATLIK

PONIEDZIAŁEK • ŚWIĘTO NAWIEDZENIA NMP 31.05

8.oo Za + męża Jerzego FRANKE w 5 rocznicę śmierci, ++ teściów i szwagrów.

18.00 Za + Jana ŁUCZAK od lokatorów z ul. Sportowej 5 i 3.

WTOREK • WSPOMNIENIE ŚW. JUSTYNA MĘCZENNIKA 01.06

8.oo Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Bożebłogosławieństwo i zdrowie dla Jadwigi BORZEJEWICZ z okazji rocznicy urodzin.

18.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów dla córek Emilki i Hani oraz chrześniaków Damiana, Natalki i Adriana.

ŚRODA 02.06

8.oo Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Joachima RICHTER z okazji 80 rocznicy urodzin. (Te Deum)

18.00 Za + ojca Romana KLIMAS w rocznicę śmierci, + matkę Henrykę i wszystkich ++ z rodziny.

CZWARTEK • UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA • I CZWARTEK MIESIĄCA 03.06

8.ooO nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne oraz w intencji naszych duszpasterzy o Boże błogosławieństwo i zdrowie w posłudze kapłańskiej – od Rodziny Różańcowej.

9.30 Za Parafian.

11.00 intencja wolna

16.00 Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Helmuta KSIĄŻEK z okazji 80 rocznicy urodzin i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. (Te Deum)

PIĄTEK • I PIĄTEK MIESIĄCA 04.06

8.oo Msza św. wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania względem Boga popełnione.

18.00 Za + Cecylie BATÓG w 11 rocznice śmierci, + Stanisława BATÓG w rocznice śmierci.

SOBOTA • WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO, BPA I MĘCZ. • I SOBOTA MIESIĄCA 05.06

8.oo Przez Niepokalane Serce Maryi za Kościół Święty, o wzrost Królestwa Bożego na ziemi, o łaskę nawrócenia dla grzeszników, ludów i narodów.

18.00 O Boże błogosławieństwo zdrowie i łaskę wiary dla Kingi w dniu jej urodzin.

X NIEDZIELA ZWYKŁA 06.06

8.ooZa + żonę Małgorzatę, + brata Franciszka, ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron.

9.3o Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Heleny i Zbigniewa KUTARASIŃSKICH z okazji 50 r. ślubu. (Te Deum)

Po Mszy Św. Sakrament Chrztu Św.: Martyna, Sabina BAŃKOWSKA

11.oo Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Krystyny STILLER z okazji 70 rocznicy urodzin i dla Beaty z Okazji 50 rocznicy urodzin. (Te Deum).

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 W intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu Św.: Paweł Dawid MICHALSKI, Krzysztof, Artur SZARY, Aleksander, Sławomir BAWEJ, Antoni, Mirosław SZCZEŚNIAK, Milena BARTOSIAK, Antoni, Aleksander SUDOMIRSKI, Jan, Marcin WAWRZYNIAK.