XXXI  ●  NIEDZIELA  ZWYKŁA      30.10

8.oo   W intencji dzieci poczętych a nienarodzonych.

9.30   Za Parafian.

11.00  Z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Bartosza ZIEBISA z okazji pierwszej rocznicy urodzin.

15.15   Nabożeństwo różańcowe.

16.00 Msza św. w intencji dzieci rocznych: Antoni KOSAKOWSKI, Celina KOSAKOWSKA.

PONIEDZIAŁEK            31.10

8.oo   Za + Leokadię RAUER na pamiątkę ziemskich urodzin, + Marię HARTMAN, + Adelajdę TOBOLĘ i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00   Za ++ rodziców Jana i Stefanię – od córki z dziećmi.

WTOREK  ●  UROCZYSTOŚĆ   WSZYSTKICH   ŚWIĘTYCH –   01.11

8.oo   Za + Annę SOLICH w rocznicę śmierci o łaskę nieba.

9.30   Za + męża, ++ rodziców i dwóch braci.

11.00  Za Dusze w czyśćcu cierpiące

15.00   Nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu.

16.00 Za Parafian.

ŚRODA  ●  WSPOMNIENIE  WSZYSTKICH  WIERNYCH  ZMARŁYCH  –  02.11

8.oo   Za ++ rodziców Jana i Katarzynę KUCHARCZYKÓW, ++ dziadków i krewnych z obu stron.

18.oo Za++ z rodzin OLESIÓW, CICHYCH, BRYŁÓW, KANDZIÓW oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK   ●  I  CZWARTEK  MIESIĄCA   03.11

8.oo  O nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne , w intencji naszych duszpasterzy o błogosławieństwo Boże i zdrowie – od Rodziny Różańcowej.

17.00 Za ++ z rodzin SŁOTÓW i WOCŁAWKÓW.

PIĄTEK  ●  WSPOMNIENIE  ŚW.  KAROLA  BOROMEUSZA,  BPA  ●  I  PIĄTEK  M-CA  – 04.11

8.oo   Msza św. wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania względem Boga popełnione.

18.00 Za + organistę Jacka RZĄDKOWSKIEGO w pierwszą rocznicę śmierci.

SOBOTA  ●  I  SOBOTA  MIESIĄCA    05.11

8.oo   Przez Niepokalane Serce Maryi za Kościół Święty o wzrost Królestwa Bożego na ziemi, oraz o łaskę nawrócenia dla grzeszników, ludów i narodów.

18.00 Za ++ dziadków z rodzin KOSTORZÓW, SZROMKÓW, KAZARYCH i MIKUCZEWSKICH, oraz ++    rodziców Klarę i Alojzego SZROMKÓW .

XXXII  ●  NIEDZIELA  ZWYKŁA    –   06.11

8.oo   Za ++ rodziców Jana i Małgorzatę ZBICIAKÓW oraz Władysławę i Mieczysława RÓŻAŃSKICH.

9.30   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże   błogosławieństwo i zdrowie dla Ireny i Franciszka SZYNDROWSKICH z okazji 50 rocznicy ślubu oraz w    intencji Ireny z okazji 70 rocznicy urodzin. (Te Deum).

11.00  Za + Krzysztofa LASOTĘ w rocznicę urodzin.

15.30   Nieszpory  niedzielne.

16.00 Msza św. w intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św.: Jakub, Łukasz WAWRZYNEK, Kuba,    Krzysztof GRZEŻÓŁKOWSKI, Maksymilian, Artur POGRANICZNY.