NIEDZIELA ● IV NIEDZIELA ZWYKŁA 31.01

8.oo Za Parafian.

9.3o Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Moniki GABOR z ok. 70 rocznicy urodzin (Te Deum).

11.oo Za ++ rodziców Apolonię i Jana MIGACZ, ++ dziadków Katarzynę i Pawła JANUSZ.

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza św. dziękczynna za rocznicę przyjęcia sakramentu chrztu św. (Roczki)

PONIEDZIAŁEK 01.02

8.oo Za + męża Rudolfa MAKSELON w rocznicę śmierci, ++ rodziców i teściów, oraz ++ z pokrewieństwa.

WTOREK ● ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO ● MB GROMNICZNEJ 02.02

8.oo W Bogu wiadomej intencji.

18.00 Za + Jerzego GROT w 2 rocznicę śmierci oraz ++rodziców z obu stron.

ŚRODA ● WSPOMNIENIE DOWOLNE ŚW. BŁAŻEJA BPA I MĘCZ. 03.02

8.oo Za + Elżbietę BUJARA w rocznicę urodzin, + męża Wiktora i ++ pokrewieństwo BUJARA i FEGLER.

CZWARTEK 04.02

17.00 O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w intencji naszych duszpasterzy z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie od Rodziny Różańcowej.

PIĄTEK ● WSPOMNIENIE ŚW. AGATY DZIEWICY I MĘCZ. 05.02

8.oo Msza św. wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieszanowania względem Boga popełnione.

SOBOTA ● WSPOMNIENIE ŚW. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY 06.02

18.00 Za + Eugeniusza DUSZYŃSKIEGO w rocznicę urodzin, + Marię DUSZYŃSKĄ, + pokrewieństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA ● V NIEDZIELA ZWYKŁA 07.02

8.oo Za + Bogumiłę WASILEWSKĄ od lokatorów z ul. Sportowej 7.

9.3o Za + Arnolda MORAWIEC od syna z rodziną.

11.oo W intencji Krystyny w dniu urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, wiarę i zdrowie.

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza św. w intencji: Laury, Magdaleny FRANIK, przyjmującej sakrament chrztu św.