NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 31.03.

8.o0   Za dusze w czyśćcu cierpiące.

9.30   Za Parafian.

11.00  Za + Barbarę WIELGUS o radość życia wiecznego – od lokatorów z ul. Górnej 20.

15.30  Nieszpory wielkanocne.

16.00 Msza święta chrzcielna: Maria Magdalena PIASECKA

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 01.04.

8.o0   Za + brata Jana NOWAKA w rocznicę urodzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

9.30   Z podziękowaniem za szczęśliwy przebieg operacji, z prośbą o dalsze zdrowie dla męża Stanisława.

11.00  Za ++ rodziców Helenę i Władysława LORENTÓW.

15.30  Nieszpory wielkanocne.

16.00  Za + Urszulę WLOKĘ w 30. dzień po śmierci.

WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY  02.04.

8.00  Za ++ rodziców Wojciecha i Katarzynę NOWAKÓW i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za + Stanisławę MICHALIK w 1. rocznicę śmierci.

ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY – 03.04.

8.00    Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej, z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski,
z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę dla Doroty MATULI z okazji 80. rocznicy urodzin
i siostrzenicy Katarzyny STEFANOWICZ z okazji 50. rocznicy urodzin. (Te Deum)

18.00 Za + Ryszarda RADOMSKIEGO na pamiątkę ziemskich urodzin oraz ++ z rodziny RADOMSKICH
             i KRAUZE.

CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 04.04.

8.00  O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, w intencji naszych duszpasterzy o Boże błogosławieństwo i zdrowie – od Rodziny Różańcowej.

17.00  Za męża Stanisława WĄTROBĘ w 2. rocznicę śmierci, ++ rodziców Janinę i Bolesława, + matkę Stefanię i ojca Franciszka DZIURSKICH.

PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 05.04.

8.00  Msza święta wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania popełnione względem Boga.

18.00 Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej, z podziękowanie za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie, siły ducha i ciała z okazji 85. rocznicy urodzin dla Agnieszki WIECZOREK i całej rodziny. (Te Deum)

SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY – 06.04.

8.00  Przez Niepokalane Serce Maryi za Kościół Święty, o wzrost Królestwa Bożego na ziemi, o łaskę nawrócenia dla grzeszników, ludów i narodów.

18.00 Za + matkę Teresę GLASDER w rocznicę śmierci, + ojca Józefa GLASDERA i ++ pokrewieństwo z obu stron.

II NIEDZIELA WIELKANOCY – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 07.04.

8.o0   Za + Elżbietę GWÓŹDŹ w 1. rocznicę śmierci – od lokatorów z ul. Górnej 16.

9.30   Z podziękowaniem Jezusowi Miłosiernemu za wszelkie wyproszone łaski w Godzinie Miłosierdzia
w naszym kościele – msza święta ofiarowana od Legionu Maryi.

11.00  Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej, z podziękowanie za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Moniki i Kazimierza GOLANÓW z okazji 60. rocznicy ślubu i o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Po mszy świętej chrzest: Franciszek Rafał GAWLIK-HILDEBRANDT.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza święta chrzcielna: Leon Michał ANIOŁ, Łukasz Marcin KAZIN