NIEDZIELAUROCZYSTOŚĆ  ROCZNICY  POŚWIĘCENIA  KOŚCIOŁA  WŁASNEGO          31.10

8.oo  O Boże błogosławieństwo i opiekę MB Różańcowej oraz dary Ducha Św. dla córki Anny z okazji urodzin.

9.3o  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże            błogosławieństwo i zdrowie dla Marcina LIPIETA z okazji urodzin.

11.oo   Za + męża i ojca Ryszarda GÓRA w pierwszą rocznicę śmierci.

15.15    Nabożeństwo różańcowe.

16.00   Za Parafian.

20.45   Apel jasnogórski.

PONIEDZIAŁEK  UROCZYSTOŚĆ  WSZYSTKICH  ŚWIĘTYCH                                     01.11

8.oo  Za + Annę SOLICH w 20 rocznicę śmierci.

9.3o  Za + Marię SZUBERT oraz ++ Iwonę i Grażynę IWAŃSKIE.

11.oo   Za + z rodziny SŁOTA i WOCŁAWEK.

15.15    Nabożeństwo żałobne w kościele z procesją na cmentarz parafialny.

16.00   Za Parafian.

WTOREK    WSPOMNIENIE  WSZYSTKICH  WIERNYCH  ZMARŁYCH                                      02.11

8.oo    Za + + rodziców Jana i Katarzynę KUCHARCZYK, ++ dziadków,  krewnych i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00  Za ++ z rodziny OLEŚ, CICHY, BRYŁA, KANDZIA oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA                                                                                                                                       03.11

8.oo    Za wszystkich ++członków naszej parafialnej Rodziny Różańcowej.

18.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ireny WYBORSKIEJ z okazji 50 rocznicy urodzin (Te Deum).

CZWARTEK    WSPOMNIENIE  ŚW. KAROLA  BOROMEUSZA  BPA   I CZWARTEK        04.11

8.oo    O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, w intencji naszych duszpasterzy o Boże             błogosławieństwo i zdrowie od Rodziny Różańcowej.

17.00   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z prośbą o Boże błogosławieństwo i z drowie dla Elżbiety z               okazji urodzin.

PIĄTEK  •  I PIĄTEK  MIESIĄCA                                                                                 05.11

8.00   Msza św. wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania względem Boga popełnione.

18.00  Za + męża Alojzego LIPIŃSKI w pierwszą rocznicę śmierci.

SOBOTA    I  SOBOTA  MIESIĄCA                                                                                                                 06.11

8.oo    Przez Niepokalane Serce Maryi za Kościół święty o wzrost Królestwa Bożego na ziemi, o łaskę nawrócenia dla grzeszników, ludów i narodów.

18.00   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże               błogosławieństwo i zdrowie dla Ireny i Bogdana OLEJNICZAK z okazji 50 rocznicy ślubu – od córki Basi i Syna Andrzeja (Te Deum).

• XXXII  NIEDZIELA  ZWYKŁA  –   07.11

8.oo  Za + ojca Arnolda MORAWIEC w pierwsza rocznice śmierci i za + matkę Lidię MORAWIEC.

9.3o  Za + Urszule MICHALIK w pierwszą rocznicę śmierci.

11.oo   Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Adama z okazji             40 rocznicy urodzin.

15.30    Nieszpory niedzielne

16.00   Msza św. z udzieleniem sakramentu chrztu św.: Eryk, Dariusz PAKURA, Jakub, Wiktor KELLER, Igor,               Łukasz MACHOŃ