X NIEDZIELA ZWYKŁA 06.06

8.oo Za + żonę Małgorzatę, + brata Franciszka, ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron.

9.3o Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Heleny i Zbigniewa KUTARASIŃSKICH z okazji 50 r. ślubu. (Te Deum)

Po Mszy Św. Sakrament Chrztu Św.: Martyna, Sabina BAŃKOWSKA

11.oo Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Krystyny STILLER z okazji 70 rocznicy urodzin i dla Beaty z Okazji 50 rocznicy urodzin. (Te Deum).

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 W intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu Św.: Paweł Dawid MICHALSKI, Krzysztof, Artur SZARY, Aleksander, Sławomir BAWEJ, Antoni, Mirosław SZCZEŚNIAK, Milena BARTOSIAK, Antoni, Aleksander SUDOMIRSKI,

PONIEDZIAŁEK 07.06

8.oo Za + córkę Teresę GWÓŹDŹ w rocznice urodzin z prośbą o radość życia wiecznego.

18.00 Za + Bronisławę PODESZWA w 5 r. śmierci, ++ rodziców z obu stron.

WTOREK • WSPOMNIENIE ŚW. JADWIGI, KRÓLOWEJ 08.06

8.oo W intencji Bogu wiadomej.

18.00 1. Za + Krystynę STĘPIEŃ w rocznice urodzin, ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron.

2. Msza św. dziękczynna na zakończenie roku formacji Duszpasterstwa Nauczycieli Akademickich.

ŚRODA 09.06

8.oo Za + Franciszka KOZIELSKI, + Krystynę PEŁKA, Ryszarda SWOBODA

18.00 Za + Dariusza SŁOMA, ++ Jerzego i Marię – od rodziny Bobrów, Tekiela i Rajca.

CZWARTEK 10.06

8.ooZa ++ rodziców Alojzego i Stefanię MIĘSOPUST, teściów Elfrydę i Gerarda CZAJA, + męża, synową i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 W intencji Bogu wiadomej.

PIĄTEK • UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA 11.06

8.oo Za + męża Andrzeja MIECHOWSKIEGO w rocznice urodzin, ++ pokrewieństwo.

18.00 Za + męża Henryka STAJNERT. ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA • WSPOMNIENIE NIEPOKALANEGO SERCA NMP 12.06

8.oo W intencji Dagmary MUSIOŁ z okazji 40 rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie od najbliższej rodziny.

18.00 Za + żonę Barbarę ENGEL w 2 rocznice śmierci, ++ rodziców i ++ teściów.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 13.06

8.oo Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej z prośbą o pokój na świecie i wierność wierze chrześcijańskiej – Msza Św. ofiarowana od Rodziny Różańcowej.

9.3o Za + Jana ZIELONKA w pierwszą rocznicę śmierci – od synów i córek z rodzinami.

11.oo Za + Stefanię GAWLIK, ++ pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

15.15 Różaniec Fatimski.

16.00 Za + Magdalenę SOSNA – od lokatorów z ul. Średniej 6, 6a, 6b.