NIEDZIELA  ●  II NIEDZIELA  ADWENTU – 06.12

8.oo   Za + mamę Genowefę KNOP w 4 rocznicę śmierci i, + tatę Mariana, ++ pokrewieństwo z obu stron.

9.3o    Za ++ GÓRNIKÓW o łaskę życia wiecznego.

11.oo   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Barbary KUPCZYK z okazji 70 rocznicy urodzin oraz Łucji  MICHALSKIEJ z okazji 90 rocznicy urodzin.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu chrztu św.: Filip Grzegorz  GATNER, Oskar Krzysztof GATNER

PONIEDZIAŁEK  ● WSPOMNIENIE SW. AMBROŻEGO  BPA I DK – 07.12

8.oo   Za + Wiktora BUJARA w rocznicę urodzin, + żonę Elżbietę i ++ pokrewieństwo BUJAR A i FIEGLER.

18.00  Za + babcię Martę i ++ z rodzin DRARTWIŃSKI, MAJNERT, BYJM

WTOREK  ● UROCZYSTOŚĆ  NIEPOKALANEGO  POCZĘCIA   NMP – 08.12

8.oo    Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Urszuli  z okazji urodzin.

12.00    GODZINA ŁASKI w kościele.

17.30    Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

18.00    Za + Henryka OPIEŁKA w 3 rocznice śmierci + Wandę i wszystkich ++ z rodziny

ŚRODA – 09.12

8.oo   Za Parafian.

18.00  Za + matkę Krystynę w rocznicę śmierci, + ojca Franciszka, ++ rodziców Alfreda i Matyldę oraz brata Piotra.

CZWARTEK – 10.12

8.oo    Za + męża Stanisława HOLA w 4 rocznice śmierci.

17.00  Za + męża w rocznice urodzin.

PIĄTEK – 11.12

8.oo    Za + Otylie ANDRACZKE o łaskę nieba.

18.00  Za ++ rodziców Wandę i Bernardyna KOZAK, ++ z rodziny, przyjaciół i sąsiadów.

SOBOTA  ● I SOBOTA MIESIĄCA  –   12.12

8.oo    Za + męża Henryka KOMPAŁA w pierwszą rocznice śmierci.

18.00  Za + męża i ojca Józefa MISZOK w 15 rocznicę śmierci ++ rodziców Józefę i Wiktora GUMINIOR oraz ++ teściów Helenę i Ewalda MISZOK.

NIEDZIELA  ●  III NIEDZIELA ADWENTU  ● GAUDETE – 13.12

8.oo   Za + ojca Józefa GLASDER w rocznicę śmierci, + matkę Teresę i ++ pokrewieństwo z ob. stron.

9.3o    Za PARAFIAN.

11.oo   Za + męża Edwarda KUCHARSKIEGO w rocznicę śmierci, ++ rodziców Władysławę i Jana KUCHARSKICH

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00  Za + Krzysztofa ELSNER i wszystkich ++ z ul. Stawowej 28 – od lokatorów.