NIEDZIELA ● III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 07.03

8.oo Za + Barbarę SOCHA w 2 rocznice śmierci.

9.3o Za Parafian.

11.oo Za + męża Henryka WOJTALA w 4 rocznicę śmierci córkę Mariolę KURPAN, Brata Władysława, siostry Halinę i Janinę, szwagrów Zbigniewa i Jacka.

15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu chrztu św.: Aaron, Dariusz KUBIŃSKI, Zuzanna, Patrycja JAŚKOWIEC, Filip, Grzegorz, MICHALIK, Artur, Adrian GOCZOŁ.

PONIEDZIAŁEK 08.03

8.oo Za + Marylę MAKSYM-BOSEK w 2 rocznice śmierci.

18.00 Do Opatrzności Bożej i MBR z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Janusz Kral z okazji urodzin.

WTOREK 09.03

8.oo 1. Za + męża Stefana Myśliwiec, ++ teściów Eryka i Helenę, ++ Renatę i Jerzego HABERSTROH i dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za ++ rodziców Martę i Pawła WIECZOREK, ++ dziadków: Walentego, Annę, Zofię i Ryszarda, + Elżbietę MOLENDA i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla syna i chrześniaków.

ŚRODA 10.03

8.oo Za ++ z rodziny LABUS i RECLIK.

18.00 Za + Jana BRZÓSKA od lokatorów z ul. Wolnego 8.

CZWARTEK 11.03

8.ooZa + córkę Teresę GWÓŹDŹ w rocznicę śmierci oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 Z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla męża Jacka z okazji urodzin.

PIĄTEK 12.03

8.oo Za ++ rodziców Annę i Jana PROMNY, ++ rodzeństwo, ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.15 Droga Krzyżowa

18.00 Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Iwony z okazji urodzin.

SOBOTA 13.03

8.oo Przez Niepokalane MB Fatimskiej z prośbą o pokój na świecie i wierność wierze chrześcijańskiej – Msza św. ofiarowana od Rodziny Różańcowej.

18.00 O Boże błogosławieństwo i zdrowie z okazji urodzin dla córki Anny.

Po mszy św. sakrament chrztu św. przyjmie: Rafał, Adam POŚPIECH

NIEDZIELA ● IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ● RADOŚCI – LAETARE 14.03

8.oo Za + mamę Stefanię, + ojca Stanisława, + brata Kazimierza z prośbą o łaskę życia wiecznego.

9.3o Za ++ rodziców Romana i Genowefę BIERNAT.

11.oo Za Parafian.

15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.00 Za + mamę Łucję KARKOSZKA w 4 rocznicę śmierci.