V NIEDZIELA WIELKANOCNA  –  07.05.

8.oo   Za + Krystynę BOŚ.

9.30   W intencji rocznego Krzysia SOWIŃSKIEGO o dary Ducha Św. i potrzebne łaski dla rodziców i rodziny.

11.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Teresy KANDZI z okazji 70. rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny (Te Deum).

15.30  Nabożeństwo majowe.

16.00 Msza św. w intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego: Maja Wioleta SPIĄCZKA,         Tymoteusz Franciszek CZAJA

PONIEDZIAŁEK – UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA, BPA I MĘCZ. PATRONA POLSKI –  08.05.

8:00  Za ++ dziadków Zofię i Wojciecha OŻOGÓW.

18:00 Za + męża Eugeniusza WOŹNIAKA na pamiątkę ziemskich urodzin, ++ rodziców Janinę i Nikodema KRÓLÓW, ++ dziadków i pokrewieństwo z obu stron.

WTOREK     09.05.

8:00  Za + męża Horsta GOIKA w rocznicę śmierci, ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron oraz dusze
w czyśćcu cierpiące.

18:00 Za ++rodziców Stefana i Leokadię KAŁUŻÓW, ++ brata, bratową ich syna, ++ teściów Zofię i Antoniego JĘDRZEJCZYKÓW, + męża i ++ krewnych.

ŚRODA    10.05.

8:00  Za + Irenę WRONKA w rocznicę śmierci.

18:00 1.Msza św. z udzieleniem sakramentu Bierzmowania.

2.Za + Stanisława JELONKA  – od żony.

CZWARTEK  –   11.05.

8:00  Za ++ rodziców Gertrudę i Józefa SZMITÓW oraz ++ pokrewieństwo z obu stron.

17.00 Za ++ Stanisława i Irenę ŚLESICKICH.

PIĄTEK  –  12.05.

8:00  Za ++ rodziców, siostrę i szwagra.

18.00 Za + Jerzego SŁOTĘ w 3 rocznicę śmierci, ++ rodziców Huberta i Annę.

SOBOTA  – 13.05.

8:00  Do Opatrzności Bożej i MB  Różańcowej w intencji proboszcza ks. Damian COPKA z okazji 23 rocznicy święceń prezbiteratu oraz wikariusza ks. Marka ORGANISTY z ok 6 rocznicy święceń prezbiteratu
z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie – od Rodziny Różańcowej oraz Legionu Maryi.

11:00 ACIES – w intencji Legionu Maryi.

18.00 Za Parafian.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA– UROCZYSTOŚĆ  I  KOMUNII  ŚWIĘTEJ – 14.05.

8.oo   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Weroniki STAWSKIEJ z okazji 72 r. urodzin – od wnuczek z rodzinami.

9.30 MAŁY KOŚCIÓŁ DOBREGO PASTERZA:Za ++ Haralda i Betty KOWOLÓW i + Adelajdę KOWOL.

11.00  MAŁY KOŚCIÓŁ DOBREGO PASTERZA:W intencji Parafian.

9.30   KOSCIÓŁ PARAFIALNY MBR: W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Św. z SP 17.

11.30 KOSCIÓŁ PARAFIALNY MBR: W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Św. z SP 5.

15.30  Nabożeństwo majowe.

16.00 Za + mamę Łucję KUŹNIK w 100 rocznicę ziemskich urodzin, + ojca Pawła , ++ z rodzin KUŹNIKÓW I MORONIÓW oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00  Nabożeństwokomunijne dla dzieci