XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 07.11

8.oo Za + ojca Arnolda MORAWIEC w pierwsza rocznice śmierci i za + matkę Lidię MORAWIEC.

9.3o Za + Urszule MICHALIK w pierwszą rocznicę śmierci.

11.oo Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Adama z okazji 40 rocznicy urodzin.

15.30 Nieszpory niedzielne

16.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu chrztu św.: Eryk, Dariusz PAKURA, Jakub, Wiktor KELLER, Igor, Łukasz MACHOŃ

PONIEDZIAŁEK 08.11

8.oo Za + męża Romana Michalika, jego ++ rodziców Matyldę i Ryszarda, brata Zbigniewa, + Leokadię, ++ pokrewieństwo z rodziny MICHALIKÓW I DIBISZÓW.

18.00 Za + męża Andrzeja SOLOWSKIEGO w rocznicę śmierci, ++ dziadków Hieronima i Helenę LENTNER.

WTOREK ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIECENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ 09.11

8.oo Za + syna Damiana SCHMIDT w kolejną rocznice śmierci.

18.00 Za +Marie DUSZYŃSKĄ w rocznicę urodzin, + Eugeniusza DUSZYŃSKIEGO, ++ pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA WSPOMNIENIE ŚW. LEONA WIELKIEGO PAP. DK 10.11

8.oo Za + Krzysztofa LASOTA w rocznicę urodzin.

18.00 Za + męża Henryka MIŁEK w 25 rocznice śmierci, ++ rodziców i teściów oraz pokrewieństwo z obu stron.

CZWARTEK WSPOMNIENIE ŚW. MARCINA Z TOURS ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 11.11

8.oo MSZA ŚW W INTENCJI OJCZYZNY W ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.

17.00 Za + matkę Anastazję w 35 rocznicę śmierci.

PIĄTEK WSPOMNIENIE ŚW. JOZAFATA, BPA I MĘCZ. 12.11

8.00 Za ++ rodziców Annę i Jana ZARĘBÓW, ++ siostry Serafinę i Marię z mężami, ++ braci Jana i Józefa z żonami, ++ pokrewieństwo z rodziny ZARĘBÓW i NAGLIKÓW

18.00 Za + Agnieszkę POLOCZEK od lokatorów z ul. Jodłowej 31.

SOBOTA WSP. ŚW. BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA MĘCZ. 13.11

8.oo Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej z prośba o pokój na świecie i wierność wierze chrześcijańskiej – msza św. ofiarowana od Rodziny Różańcowej.

18.00 Za + Zygmunta MIKOSZ i wszystkich zmarłych sąsiadów z ul. Jodłowej 31 – od lokatorów.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 14.11

8.ooZa + Eugeniusza BEJZEN od Alicji i Tadeusza ze Skawiny.

9.3o Do Opatrzności Bożej I MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Urszuli DOMAGAŁA z okazji 80 rocznicy urodzin. (Te Deum).

11.oo Za + Mariannę i Franciszka SZIRER o łaskę życia wiecznego.

15.30 Nieszpory niedzielne

16.00 Za + Henryka KOPIEC od lokatorów z ul. Kamionki.