NIEDZIELA WIELKANOCY ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO –   9.04.

8.oo   Za + Alojzę KAMIŃSKĄ na pamiątkę ziemskich urodzin i w 30. dzień po śmierci.

9.30   W intencji parafian.

11.00  Za + Cecylię BRYŁĘ w 13. rocznicę śmierci oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

15.30  Nieszpory Zmartwychwstania Pańskiego.

16.00 Za + Krzysztofa SŁUPIKA na pamiątkę ziemskich urodzin, ++ z rodzin SŁUPIKÓW i JURECZKÓW
oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY  –   10.04.

8:00  Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dary Ducha Św. dla Julii z okazji 18. rocznicy urodzin.

9:30   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Krystyny WOLNY z okazji 70. rocznicy urodzin (Te Deum).

11:00 W intencji parafian.

15:30 Nieszpory Wielkanocne

16:00 Za + Marię CEBO w 14. rocznicę śmierci, ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron.

WTOREKW OKTAWIE WIELKANOCY  –   11.04.

8:00  Za + matkę Felicję, ojca Zygmunta, braci Mariana i Janka, ++ pokrewieństwo z obu stron.

18:00 Za + męża Zbigniewa w 5. rocznicę śmierci, + ojca i teścia.

ŚRODAW OKTAWIE WIELKANOCY   – 12.04.

8:00  Za + Katarzynę KUCHARCZYK w rocznicę śmierci, + ojca Jana, ++ dziadków i krewnych.

17:30  Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

18:00 Za + męża Bogusława ROGALĘ w 3. rocznicę śmierci, + syna Łukasza, ++ rodziców i teściów.

CZWARTEKW OKTAWIE WIELKANOCY  13.04.

8:00  Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej z prośbą o pokój na świecie i wierność wierze chrześcijańskiej –
od Rodziny Różańcowej.

18.00 Za + męża Bogusława WNUKA w I. rocznicę śmierci, + wnuka Przemysława NOGĘ.

PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY    14.04.

8:00  Za + ojca Edwarda BOSEGO w rocznicę śmierci, ++ pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu.

18.00 Za + mamę Helenę MARZEC w 2. rocznicę śmierci.

SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY    –    15.04.

8:00  Z podziękowaniem Bogu i MB Szensztackiej za jej obecność w naszej parafii i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla wszystkich Ją przyjmujących.

18.00 Za ++ rodziców Annę i Gotarda WURCELÓW, ++ dziadków z obu stron.

II NIEDZIELA WIELKANOCNA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 16.04.

8.oo   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Iwony i Krzysztofa KNAPIKÓW z okazji 35. rocznicy ślubu.

9.30   Z podziękowaniem Jezusowi Miłosiernemu za wszelkie łaski wyproszone w Godzinie Miłosierdzia
w naszym kościele – od Legionu Maryi.

11.00  Za + Antoniego PYKĘ w 2. rocznicę śmierci, ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00 Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Krystyny OPITEK z okazji 70. rocznicy urodzin (Te Deum).