UROCZYSTOŚĆ  NARODZENIA  PAŃSKIEGO – 25.12

8.oo   Za + męża Zygmunta WYSŁUCHA w 10 rocznicę śmierci ++ rodziców z obu stron.

9.30   Za + Mariana KAŁUŻĘ w pierwszą rocznicę śmierci oraz ++ z rodzin KAŁUŻÓW i OŚLIZŁÓW.

11.00  Za + Janinę KAWALĘ na pamiątkę 90 rocznicy ziemskich urodzin.

15.30  Nieszpory świąteczne.

16.00  W Bogu wiadomej intencji.

PONIEDZIAŁEK – ŚWIĘTO  ŚW. SZCZEPANA, PIERWSZEGO  MĘCZENNIKA – 26.12

8.oo  Za + mamę Anielę w rocznicę śmierci, ++ pokrewieństwo z obu stron.

9.30   Za + Proboszcza ks. Antoniego GODŹKA  (+26.12.1997).

11.00  Za + męża Józefa KRAKOWCZYKA w 21 r. śmierci, + wnuczkę Lenkę, ++ rodziców Marianne i Adama BALCEROWSKICH, ++ teściów Łucję i Jana KRAKOWCZYKÓW oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

15.30  Nieszpory świąteczne.

16.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ewy GIERAT z okazji 70 rocznicy urodzin i o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

WTOREK – ŚWIĘTO  ŚW.  JANA,  APOSTOŁA  I  EWANGELISTY – 27.12

8.00   Przez wstawiennictwo MB Różańcowej i Królowej Polski z prośbą o poszanowanie Krzyża Chrystusowego i panowanie praw Bożych w naszej Ojczyźnie.

18.00  1/ Za + Agnieszkę FICK w 9 rocznicę śmieci, + Franciszka i + Andrzeja.

2/ Za mieszkańców ulic Kościelnej, Kopernika, Kamionki, Wolnego, Sztygarskiej, Granicznej, Świerczyny i Bocznej.

ŚRODA – ŚWIĘTO  ŚW. MŁODZIANKÓW, MĘCZENNIKÓW – 28.12

8.00 W Bogu wiadomej intencji.

9.00   Msza św. w intencji dzieci.

18.00  1/ Za + mamę Marię BRYŁĘ w 14 rocznicę śmierci oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

2/ Za mieszkańców ulic Średniej, Wiechaczka, Sportowej, Przybyły, Lazara, Jordanowskiej, Czajora i Węglowej.

CZWARTEK – V DZIEŃ  W  OKTAWIE  BOŻEGO  NARODZENIA – 29.12

8.00  O Miłosierdzie Boże dla + męża Romana MICHALIKA w 22 rocznicę śmierci, jego ++ rodziców Ryszarda i Matyldę oraz ++ pokrewieństwo z rodziny MICHALIKÓW i DIBISZÓW.

17.00   1/ Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Genowefy i Krzysztofa z okazji rocznicy ślubu.

2/ Za mieszkańców ulic, Świętokrzyskiej, Szczytowej, Boh. Westerplatte, Armii Krajowej, Wróblewskiego i Pięknej.

PIĄTEK – ŚWIĘTO  ŚWIĘTEJ  RODZINY  JEZUSA,  MARYI  I  JÓZEFA – 30.12

8.00   Za + ojca Józefa o radość życia wiecznego.

18.00  1/ Za + Barbarę GÓRECKĄ w 7 rocznice śmierci, + Krzysztofa BROŃSKIGO w 5 rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów i wszystkich ++ z rodziny.

2/ Za mieszkańców ulic Jodłowej, Stawowej, Sosnowej, Pileckiego, Wolności, Wrocławskiej i pl. Zawadzkiego.

SOBOTA – VII DZIEŃ  W  OKTAWIE  BOZEGO  NARODZENIA – 31.12.

8.00  Za + Krystiana GLOMBA, + Martę LABE, ++ rodziców Antoniego i Jadwigę DYMKÓW oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17.30 Nabożeństwo dziękczynno-ekspiacyjne.

18.00  Za mieszkańców ulic Łagiewnickiej, Beskidzkiej, Karpackiej i Górnej.

UROCZYSTOŚĆ  ŚWIĘTEJ  BOŻEJ  RODZICIELKI  MARYI – 01.01.2023

8.oo   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Haliny z okazji urodzin.

9.30   Za Parafian.

11.0Za + Gabrielę KACZOROWSKĄ w pierwszą rocznicę śmierci.

15.30  Nieszpory świąteczne.

16.00  Za + Pawła BULA – od lokatorów z ul. Jodłowej 21.