SOBOTA – Uroczystość NMP Częstochowskiej – 26.08.

18.00 Za ++ Romana i Renatę ROMANOWSKICH w 1. rocznicę śmierci.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.08.

8.oo   Za ++ mamy Elżbietę i Stanisławę w rocznicę śmierci, ++ z rodziny BUJARÓW, FIGLERÓW, DOROBISZÓW i ŻMUDÓW.

9.30   Przez wstawiennictwo MB Różańcowej i Królowej Polski z prośbą o poszanowanie krzyża Chrystusowego i panowanie Praw Bożych w naszej Ojczyźnie.

11.00  Za ++ męża Henryka KNICHA w 14. rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo z obu stron.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00 Za Parafian.

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie św. Augustyna, bpa i dK – 28.08.

8.00   Za ++ męża Tadeusza PUCHALSKIEGO, rodziców z obu stron i ++ z rodziny.

9.00   Pogrzeb: + Brygida WODNIOK

WTOREK – Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela – 29.08.

18.oo  Za + Mariana KAŁUŻĘ w rocznicę ziemskich urodzin oraz ++ z rodzin KAŁUŻÓW i OŚLIZŁÓW.

ŚRODA – 30.08.

8.00   Za ++ rodziców Helenę i Zygmunta MARACHOWSKICH, brata Jana, dziadków, dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 31.08.

17.00 O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za naszych duszpasterzy o Boże błogosławieństwo i zdrowie – od Rodziny Różańcowej.

Po Mszy Św. chrzest przyjmie Jakub Rafał GAMON

I PIĄTEK – 1.09.

8.00   Msza Święta wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania popełnione względem Boga.

Nabożeństwo do NSPJ

18.00 Za ++ rodziców Helenę i Pawła ŚWIERKÓW oraz Aleksandra i Eleonorę MAŁKÓW.

I SOBOTA – 2.09.

8.00   Przez Niepokalane Serce Maryi za Kościół święty o wzrost królestwa Bożego na ziemi, o łaskę nawrócenia dla grzeszników, ludów i narodów.

Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP

18.00 Za + Danutę KARPOWICZ i wszystkich ++ lokatorów z ul. Beskidzkiej 2 – od lokatorów.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.09.

8.oo   Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marcina i Anny z okazji 20. rocznicy ślubu.

9.30   Za Parafian.

11.00  Za ++ dziadków Karola i Marię KAFKÓW oraz Ewalda i Konstantynę GEBAUERÓW.

Przed Mszą Św. chrzest przyjmie Pola Zofia ŁUCZYK

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00 CHRZTY: Milena Barbara STĘPIEŃ.