SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY – 6.04.

1800    Za ++ matkę Teresę GLASDER w rocznicę śmierci, ojca Józefa GLASDERA i ++ pokrewieństwo z obu stron.

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 7.04.

8oo      Za + Elżbietę GWÓŹDŹ w 1. rocznicę śmierci – od lokatorów z ul. Górnej 16.

930      Z podziękowaniem Jezusowi Miłosiernemu za wszelkie łaski wyproszone w Godzinie Miłosierdzia
w naszym kościele – od Legionu Maryi.

1100     Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej, z podziękowanie za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Moniki i Kazimierza GOLANÓW z okazji 60. rocznicy ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. (Te Deum)

Chrzest: Franciszek Rafał GAWLIK-HILDEBRANDT.

1530     Nieszpory niedzielne

1600    CHRZTY: Leon Michał ANIOŁ, Łukasz Marcin KAZIN

PONIEDZIAŁEK – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO – 8.04.

800      Za ++ dziadków Klarę i Grzegorza oraz Annę i Jakuba oraz wszystkich ++ z rodzin STANOSZKÓW, KORCZYŃSKICH i ŚLIWÓW.

1800    Za + Mieczysława ZALEWSKIEGO w 1. rocznicę śmierci.

WTOREK  9.04

800      Za + Renatę CYGANEK – od personelu Apteki Gwiezdnej.

1800    Za + siostrę Cecylię BRYŁĘ na pamiątkę ziemskich urodzin i w 13. rocznicę śmierci oraz za dusze
w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 10.04

800      W intencji Bogu wiadomej.

1730       Nowenna do MBNP

1800    Za ++ Marię CEBO w 15. rocznicę śmierci, rodziców i pokrewieństwo z obu stron.

CZWARTEK – 11.04

800      Za ++ matkę Felicję, ojca Zygmunta, braci Mariana i Janka, pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

1700     Za ++ matkę Emilię na pamiątkę ziemskich urodzin i ojca Henryka oraz pokrewieństwo z obu stron.

Chrzty: Mia Wiktoria JENDRZEJ, Aron Józef JENDRZEJ

PIĄTEK – 12.04

800      Za ++ matkę Katarzynę KUCHARCZYK w rocznicę śmierci, ojca Jana, dziadków i krewnych z obu stron.

1800    Za dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 13.04

800      Za + Jadwigę ARENDARCZYK w 1. rocznicę śmierci oraz ++ pokrewieństwo z obu stron.

1800    Za Parafian.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14.04

8oo      Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej, z podziękowanie za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Elżbiety i Bogdana KOZŁOWSKICH z okazji 50. rocznicy ślubu oraz Katarzyny i Zbigniewa BARTNIKÓW z okazji 25. rocznicy ślubu. (Te Deum)

930      Za ++ rodziców Apolonię i Jana MIGACZÓW.

1100     Za ++ Antoniego PYKĘ w rocznicę śmierci, rodziców i pokrewieństwo z obu stron.

1530     Nieszpory niedzielne

1600    Za ++ Krzysztofa na pamiątkę ziemskich urodzin, krewnych i dusze w czyśćcu cierpiące.