Drodzy Małżonkowie!!!

Jeżeli:

• jesteście małżeństwem sakramentalnym,
  • chcecie świadomie budować relację z Chrystusem,
  • pragniecie pogłębiać Waszą wzajemną miłość i jedność małżeńską,
  • odczuwacie potrzebę przezywania Waszej więzi małżeńskiej w świetle wiary,
  • pragniecie wychowywać dzieci w duchu chrześcijańskiej miłości,

to wspólnota DOMOWEGO KOŚCIOŁA (OAZY RODZIN) jest miejscem dla WASZEJ RODZINY!

• Nie ma znaczenia wasz wiek, staż małżeński, czy posiadacie dzieci, czy jesteście rodzicami maleńkich dzieci czy dziadkami
  • Jeżeli nie jesteście przekonani, że jest to droga dla was – spróbujcie! Najważniejsza jest wolność i świadomość wyboru
  • Spotkania odbywają się raz w miesiącu – w terminie ustalonym wcześniej wspólnie przez wszystkie małżeństwa („tak, by każdemu pasowało”)
  • Dzieci możemy zabierać ze sobą. Jeżeli będzie konieczność – postaramy się o odpowiednią opiekę na czas spotkania
  • Spotykamy się w domach, więc zawsze nam i naszym pociechom będzie ciepło J
  • Zaczynamy od aromatycznej kawy lub herbaty

Zadzwońcie, a odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, a jeżeli będziecie mieli taką potrzebę – możemy się spotkać indywidualnie.

Zapraszamy Was do kontaktu z nami: Grzegorz (505 667 515), Magdalena (502 711 828) lub z księdzem Piotrem Szwedą (na plebanii).

Już dzisiaj modlimy się za Was i Waszą rodzinę!

x. Piotr Szweda, Magdalena i Grzegorz Wienckowie