Chrystus do końca nas umiłował i oddał za nas swoje życie. Tylko wpatrzeni w Jego przykład możemy zrozumieć radykalizm słów i przyjąć pierwszeństwo Jego miłości. Rozpoczynając Mszę Świętą, prośmy, by Bóg uzdrowił nas z choroby egoizmu i uzdalniał nas do coraz doskonalszej miłości.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA             02.07

▪Kolekta przeznaczona jest na WŚSD w Katowicach. Za wszelkie ofiary pieniężne złożone w kościele, jak
i te przekazywane za pomocą naszego konta bankowego, składamy serdeczne Bóg zapłać. O godz. 15.30 nieszpory niedzielne.

▪ Obchody liturgiczne tygodnia:

⁎ poniedziałek – Święto św. Tomasz, Apostoła.

⁎ sobota – Wspomnienie św. Jana z Dukli, Prezb.

▪ W tym tygodniu przypadają I Czwartek i I Piątek miesiąca, po mszach św. odprawimy stosowne      nabożeństwa związane z tymi dniami.

▪ Od poniedziałku 26 czerwca do czwartku 31 sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek odprawiania mszy.

Msze św. w tygodniu:

⁎ poniedziałek, środa i piątek  – godz. 8.00

⁎ wtorek i sobota  – godz. 18.00, czwartek – godz. 17.00.

Msze św. niedzielne pozostają bez zmian.

Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki i czwartki od 9.00-12.00 oraz 16.00 – 17.00.

▪ Osoby, które zarezerwowały intencje na lipiec i sierpień proszone są o kontakt z kancelarią parafialną w celu ich uzupełnienia.

▪ Przez okres wakacyjny nie będzie nowenny do MB Nieustającej Pomocy oraz czwartkowej adoracji Najświętszego Sakramentu. Pozostaje adoracja w sobotę od godz. 17.30 z możliwością skorzystania
z sakramentu pokuty i pojednania. W miesiącu lipcu nie będzie Godziny Miłosierdzia w piątek o 15.00.

▪ W związku z letnią pogodą przypominamy o zakładaniu stosownego stroju do kościoła.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA         09.07

▪Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na nasz kościół.

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy dobrego wypoczynku, nie zapominajcie o spotkaniu z Jezusem szczególnie podczas niedzielnej Eucharystii.