Dla chrześcijanina nie ma innej drogi, jak iść za Chrystusem, który nas zbawił przez swoje uniżenie, śmierć i zmartwychwstanie. Nasza obecność na tej Eucharystii ma być wyrazem tego, że idziemy za Chrystusem i chcemy uczestniczyć w Jego zwycięstwie. Stojąc dziś przed ołtarzem prośmy Boga, aby dał nam siłę kroczenia drogą Jego Ewangelii.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA             03.09

▪Kolekta przeznaczona jest na funkcjonowanie naszej parafii.Za wszelkie ofiary pieniężne, składamy   serdeczne Bóg zapłać. O godz. 15.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

▪ Obchody liturgiczne tygodnia:

⁎ Piątek – Święto Narodzenia NMP

▪W poniedziałek po porannej mszy św. nabożeństwo do Ducha Św.

▪ W środę o 17.30 nowenna do MBNP.

▪W czwartek po porannej mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja.

      Legion Maryi zaprasza do modlitwy za kapłanów. Na godz. 17.00 zapraszamy dzieci i młodzież oraz dyrekcje, nauczycieli i katechetów na mszę św. rozpoczynającą nowy rok  szkolny i katechetyczny. Uczniów klas 1 SP prosimy o przyniesienie tornistrów, które zostaną pobłogosławione na koniec mszy.

Okazja do spowiedzi św. od godz. 16.30.

▪ W piątek o 15.00 w kościele Godzina Miłosierdzia.

▪ W sobotę odbędą się odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną. Prosimy ich   zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.O godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i    okazja do spowiedzi.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA       10.09

▪Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny UŚ.

OGŁOSZENIA  OGÓLNE

▪  Chłopców, którzy chcieliby dołączyć do naszej wspólnoty ministranckiej zapraszamy na zbiórkę w    sobotę o godz. 9.00 w salkach.

▪  Grupa Legion Maryi zaprasza nowych członków na swoje spotkania w każdy poniedziałek  po porannej mszy św.

Na czas pracy, nauki i wszelkich obowiązków niech nam Bóg błogosławi.