Niedziela Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi                                                 1.01.

• Msze święte w tym dniu o godz. 8.oo, 9.3o, 11.oo, 12.15, 15.oo i 17.oo
  • Nieszpory kolędowe godz. 16.oo, zapraszamy do wspólnego kolędowania

Poniedziałek                                                                                                                                      2.01.

Wtorek                                                                                                                                                 3.01.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o

Środa                                                                                                                                                    4.01.

• Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła o godz. 16.oo

Czwartek I miesiąca                                                                                                                      5.01.

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów

Piątek – Uroczystość Objawienia Pańskiego                                                                       6.01.

• Kolekta na misje
  • Koncert kolędowy chórów „Lutnia” z Chorzowa, „Wanda” z Łazisk Górnych oraz „Magnificat” z Chropaczowa o godz. 16.oo w naszym kościele

Sobota                                                                                                                                                 7.01.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo

Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego                                                                                       8.01.

• Nieszpory kolędowe godz. 16.oo

• Do zakupienia parafialne kalendarze na rok 2017 w cenie 6 zł