1.04. – Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

• Kolekta świąteczna.
  • 15.oo – Msza Św. z udzielaniem Sakramentu Chrztu Św.

2.04. – Poniedziałek Wielkanocny

• Msze Św. w tym dniu o godz. 8.oo, 9.3o, 11.oo, 12.15, 15.oo i 17.oo
  • Kolekta na Wydział Teologiczny

3.04. – Wtorek Wielkanocny

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

4.04. – Środa Wielkanocna

• Spowiedź dla Kandydatów do Bierzmowania o godz. 17.30 o godz. 18.00 Msza św., o godz. 18.30 kolejna już II próba przed Bierzmowaniem – obecność obowiązkowa !

5.04. – I Czwartek miesiąca

• Nabożeństwo I czwartkowe o liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne po porannej Mszy św.
  • Po rannej Mszy Św. Legion Maryi zaprasza na modlitwy w intencji kapłanów w kościele

6.04. – I Piątek miesiąca

• Nabożeństwo do NSPJ po porannej Mszy św.
  • 15.oo – Zapraszamy na nabożeństwo – Godzina Miłosierdzia Bożego.

7.04. – I Sobota miesiąca

• Nabożeństwo I Sobotnie po porannej Mszy św.
  • O godz. 10.00 w parafii pw. Św. Jana Nepomucena w Bytomiu Łagiewnikach odbędzie się Konwent Wielkanocny. Zapraszamy serdecznie także naszych Parafian do wzięcia udziału w tej uroczystej Eucharystii.
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

8.04. – Niedziela 2 Wielkanocna Miłosierdzia Bożego

• Kolekta na CARITAS archidiecezji.
  • Po Mszach jest wyznaczona zbiórka – akcja „Śląskie dla Dzieci z Aleppo” . Składamy serdeczne Bóg zapłać
  • 15.oo – Msza Św. z udzielaniem Sakramentu Chrztu Św.
  • 16.oo – Nieszpory świąteczne

• W czwartek 5 kwietnia 2018 r. o godz. 18.00 Ks. Biskup Marek Szkudło udzieli Sakramentu Bierzmowania Młodzieży naszej Parafii. Polecamy ich modlitwie naszych parafian.
  • W sobotę 7 kwietnia 2018r. o godz. 10.00 odbędzie się KONWENT WIELKANOCY w parafii pw. Św. Jana Nepomucena w Bytomiu Łagiewnikach. Serdecznie zapraszamy do tej uroczystej Eucharystii.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać: Droga po-krzyżowa – Droga do Emaus to ciąg dalszy drogi krzyżowej. Jezus po przejściu przez śmierć idzie drogą człowieka i leczy serca; o roli pamięci w życiu narodu i radości z odzyskiwania niepodległości – mówi prof. Andrzej Nowak oraz wiele innych ciekawych artykułów zachęcamy także do lektury nowego numeru Wiadomości Parafialnych i innych czasopism katolickich.