Kolekta na potrzeby naszej parafii, za każdą z ofiar serdeczne Bóg zapłać.

6 Niedziela Wielkanocna                                                                   1.05.

• Nabożeństwo majowe o godz. 16.oo.
  • Apel Jasnogórski o godz. 20.45

Poniedziałek – Wspomnienie św. Atanazego – Dzień modlitw o urodzaje                            2.05.

• O godz. 7.30 procesja do krzyża na cmentarzu i modlitwy o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy.
  • Katecheza dorosłych o godz. 19.oo. Zapraszamy do pogłębiania naszej wiary i pomnażania wiadomości z życia Kościoła i świata.

Wtorek  – Uroczystość NMP Królowej Polski  – Dzień modlitw o urodzaje               3.05.

• Uroczystość Komunii dzieci wczesno komunijnych podczas mszy św. o godz. 11.oo
  • Nabożeństwo majowe o godz. 16.oo
  • Apel Jasnogórski o godz. 20.45

Środa – Wspomnienie św. Floriana, męczennika – Dzień modlitw o urodzaje         4.05.

• Koło przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła o godz. 16.oo

I Czwartek  miesiąca                                                                                          5.05.

• Po porannej Mszy św. Legion Maryi zaprasza do modlitwy w intencji kapłanów.
  • Msza szkolna o godz. 17.oo Zapraszamy dzieci i rodziców do uczestnictwa w Mszy św. szkolnej .

I Piątek  miesiąca   – Święto Apostołów Filipa i Jakuba                          6.05.

•  Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo w kościele.
  • W piątek po Mszy św. wieczornej młodzież zapraszamy na spotkanie Ruchu ? Światło-Życie.
  • Nowenna do Ducha Świętego po Mszach św.

I Sobota    miesiąca                                                                                            7.05.

• Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych o godz. 16.3o w kościele.
  • Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo
  • Nowenna do Ducha Świętego po Mszach Św.

Niedziela Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego                              8.05.

• Nabożeństwo majowe o godz. 16.oo.

Ogłoszenia ogólne.

• Zebranie Rady Parafialnej w sobotę 7 maja o godz. 15.oo na probostwie
  • Dzień skupienia dla narzeczonych – 22 maja o godz. 15.oo w parafii NSPJ w Piaśnikach