10.02. – Niedziela 5 Zwykła

• Kolekta na potrzeby archidiecezji – na utrzymanie, remont i działalność domów rekolekcyjnych.
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne

11.02. – Poniedziałek -Wspomnienie NMP z Lourdes Światowy Dzień Chorego

• Obchodzimy dziś Światowy Dzień Chorego. Warto tego dnia pomodlić się za chorych, którzy są wokół nas i okazać im zwykłą ludzką życzliwość.
  • Po wieczornej Mszy św. w kościele odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci I Komunijnych

12.02. – Wtorek

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

13.02. – Środa

• 7.15 – Zapraszamy na Różaniec fatimski

14.02. – Czwartek – Święto św. Cyryla Mnicha i Metodego Biskupa, patronów Europy

• Legion Maryi zaprasza na modlitwę za kapłanów po Mszy Św. porannej w kościele

15.02. – Piątek

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia

16.02. – Sobota

• 16.3o – Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem w kościele.
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

17.01. – Niedziela 6 Zwykła

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne

• Już dziś informujemy, że w naszej parafii Msza Św. z udzielaniem Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w czwartek 23 maja o godz. 17.oo. Naszej młodzieży sakramentu udzieli ks. Biskup Adam Wodarczyk.
  • W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego warto przeczytać: O tym czego możemy się nauczyć od Węgrów, mówi Maciej Szymanowski, dyrektor Instytutu Współpracy Polsko – Węgierskiej;  Minęło 60 lat. odkąd sędziwy Jan XXIII ogłosił zamiar zwołania 21. Soboru w dziejach chrześcijaństwa. oraz wiele ciekawych artykułów. Jest także nowy numer Wiadomości Parafialnych. Jest także nowy numer Wiadomości Parafialnych .