Niedziela  32  Zwykła – 10.11

• Kolekta na potrzeby parafii.
  • Po Mszach św. przed kościołem będzie Zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne  o godz. 16.00.

Poniedziałek – Wspomnienie św. Marcina z Tours, bpa   Święto Niepodległości – 11.11

• Zapraszamy na Msza św. w  intencji Ojczyzny o godz. 9.00

Wtorek – Wspomnienie św. Jozafata, bpa i męcz. – 12.11

• Nowenna do MB Nieustającej pomocy o godz.17.15

Środa – Wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, I męczenników Polskich – 13.11

• Dzień Fatimski – Zapraszamy na Różaniec Fatimski na godz. 7.15 do kościoła

Czwartek – 14.11

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej  na modlitwy w intencji kapłanów
  • Msza św. szkolna o godz. 17.00,

III Piątek – miesiąca – 15.11

• Po Mszy św. zostanie odprawione Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  • O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego.
  • Młodzież Oazowa naszej parafii zaprasza na swoje spotkania młodych ludzi, którzy chcą wspólnie przeżywać radość swojej wyznawanej wiary do salki po Mszy św. wieczornej ok. 18.30.

Sobota – 16.11

• Ministranci zapraszają na swoje spotkania do salki o godz. 9.00 wszystkich młodych, którzy chcą w przyszłości należeć do Liturgicznej Służby Ołtarza.
  • Dzieci Maryi zapraszają na swoje spotkania na godz. 11.00 do salki.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.00.

Niedziela  33  Zwykła – 17.11

• Dzień Muzyki Liturgicznej.
  • Kolekta na potrzeby archidiecezji. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • O godz. 16.oo odbędzie się koncert naszego parafialnego chóru „MAGNIFICAT” z okazji święta patronalnego Świętej Cecylii – Zapraszamy.
  • Spotkanie Rady Duszpasterskiej po Mszy św. o godz. 17.00

• Kolejne – II spotkanie Rady Duszpasterskiej naszej  parafii odbędzie się w niedzielę 17.11.2019 roku. O godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji członków Rady Duszpasterskiej. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie na probostwie. Spotkanie to będzie dotyczyło spraw gospodarczych.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym warto przeczytać: o pokoleniach Niepodległej, czyli ludziach, którym zawdzięczamy niepodległość i konkretny kształt naszej ojczyzny; o mało znanym w Polsce świętym Jozafacie Kuncewiczu; o współczesnych męczennikach, czyli chrześcijanach cierpiących za wiarę w Chrystusa oraz wiele innych ciekawych artykułów.
  • W zakrystii jest do nabycia nowy tomik poezji i malarstwa ks. Rafała Śpiewaka w cenie 35 zł.