10.12. – Niedziela II Adwentu

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Przed kościołem zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Serdeczne Bóg zapła
    za każdą ofiarę.
  • 16.oo –  Nieszpory Adwentowe

11.12. – Poniedziałek

12.12. – Wtorek

• 17.30 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

13.12. – Środa – Wspomnienie św. Łucji

• 7.15 – Różaniec fatimski

14.12. – Czwartek – Wspomnienie  św. Jana od Krzyża

• po rannej Mszy Św. Legion Maryi zaprasza na modlitwy w intencji kapłanów
  • 17.oo – Msza Św. roratnia

15.12. – Piątek III miesiąca

• Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po rannej Mszy Św. o godz. 8.oo
  • 15.oo – Godzina Miłosierdzia

16.12. – Sobota

• Odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną po porannej Mszy świętej. Prosimy ich zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  • 11.oo – Spotkanie Dzieci Maryi w salce katechetycznej.
  • 16.30 – Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

10.12. – Niedziela III Adwentu

• 16.oo –  Nieszpory Adwentowe

• Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do uczestniczenia w RORATACH. Zapraszamy również dorosłych. Msze św. Roratnie w naszej parafii będą odprawiane pod poniedziałku do piątku o godz. 6.30, a w czwartki o godz. 17.00
  • Trwają odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Szczegółowy plan kolędy jest wywieszony w gablotach oraz na stronie internetowej.  Godziny przyjęć: w piątek o godz. 15.00, sobota o godz. 14.00, niedziela godz. 14.30.
  • II Niedzielę Adwentu po wszystkich Mszach świętych Wspólnota Dzieci Maryi będzie rozprowadzać  „Świąteczne pierniczki” a ofiary będą przeznaczone na zimowe i letnie rekolekcje Dzieci Maryi.
  • Młodzież Oazowa będzie rozprowadzać sianko do żłóbka dla Nowonarodzonego Pana Jezusa. Ofiary przeznaczone zostaną na letnie wyjazdy rekolekcyjne.
  • Przed nami kolejna edycja koncertu „ Betlejem w Spodku”, który odbędzie się 29 grudnia br. o godz. 19.00. Bilety w cenach, 60 zł., 80 zł., można zakupić zakrystii
  • W przedsionku kościoła  można zakupić parafialny kalendarz w cenie 7 zł., świece wigilijne (duże w cenie 12 zł a małe w cenie 6zł.), lampiony roratnie w cenie 17 zł. oraz opłatki (ofiara dowolna).