Kolekta na potrzeby naszej parafii .  Bóg zapłać za każdą ofiarę.

3 Niedziela Wielkanocna                                             10.04.

• Nieszpory niedzielne  o godz. 16.oo.
  • Dziś w parafii św. Piotra i Pawła o godz. 18.oo odbędzie się koncert zespołu VENIMUS dedykowany Ojcu św. Janowi Pawłowi.

Poniedziałek                                                                     11.04.

• Katecheza dorosłych o godz. 19.oo.

Wtorek                                                                   12.04.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o.

Środa                                                                    13.04.

• Różaniec fatimski o godz. 7.15 w kościele.
  • W środę o godz. 18.45 zapraszamy na spotkanie osoby zapisane na pielgrzymkę do Austrii i Niemiec w terminie od 27.06. do 01. 07.2016.

Czwartek                                                             14.04.

• Legion Maryi zaprasza na modlitwę w intencji kapłanów po porannej Mszy św..
  • Msza św. szkolna o godz. 17.oo.

Piątek                                                                    15.04.

• Godzina Miłosierdzia o godz. 15.oo w kościele

Sobota                                                                16.04.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo.
  • Msza św. dziękczynna z okazji 40 rocznicy kapłaństwa Ks. Andrzeja Pluty

4 Niedziela Wielkanocna                                            17.04.

• Nieszpory niedzielne o godz. 16.oo.

Ogłoszenia  ogólne

• Rodzina Różańcowa naszej parafii organizuje w sobotę 4.06.br pielgrzymkę na Jasną Górę i do Sanktuarium św. Ojca Pio w ramach IV Ogólnopolskiej Pielgrzymki Żywego Różańca. Koszt 35 zł. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  • Młodzież pracującą, studiującą i uczącą się zapraszamy do współpracy w przygotowaniu Światowych Dni Młodzieży w Chropaczowie. Pomoc młodzieży związana jest z organizacją pobytu młodzieży, która przyjedzie do naszej parafii w dniach 20 ? 25 lipiec. Spotkanie  młodzieży będzie 14.04.br w salkach o godz. 19.oo.