Miłość Boża przewyższa każdą ludzka miłość i oferuje nam wszystko co ma, bo nie zostawia sobie niczego co posiad. Bóg tak miłował świat, że dał nam swojego Syna Jednorodzonego aby stał się ofiara przebłagalną za nasze grzechy, i nie tylko za nasze ale i za grzechy całego świata.
W dzisiejsze święto Miłosierdzia Bożego uświadamiamy sobie tą prawdę, że Bóg jest Miłością.

II NIEDZIELA  WIELKANOCNA  ●  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO –   11.04

   ●   W dzisiejszą niedzielę oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. kolekta przeznaczona jest na potrzeby Caritas naszej Archidiecezji, zaś z tyłu kościoła można już dziś zabrać oświadczenie o przekazaniu 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego jakim jest Caritas naszej Archidiecezji.

  ●   Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia, a także dziś swoje wielkanocne spotkanie Emaus przeżywają Rodziny Domowego Kościoła.

  ●   We wtorek  o godz. 17.30 nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.

  ●   W czwartek po porannej mszy św. wystawienie i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Po  Mszy Św. porannej Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów.

  ●   W piątek, o godz. 15.00 w kościele Godzina Miłosierdzia.

  ●   W sobotę o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

III  NIEDZIELA   WIELKANOCNA  –    18.04

  ●   Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

OGŁOSZENIA  OGÓLNE

  ●   Przypominamy, że wciąż obowiązuje dyspensa od uczestnictwa we mszy św. dla osób starszych, chorych oraz tych, którzy obawiają się zakażenia, dlatego informujemy, że można uczestniczyć we  mszy  św.  w  swoich  domach  poprzez  transmisję internetową albo telewizyjną. Transmisja Mszy Św. niedzielnych i świątecznych z naszego kościoła odbywa się przez łącza internetowe i jest o godz. 9.30.  Link podany jest na stronie internetowej naszej parafii.

  ●  Przypominamy, że w naszym kościele podczas jednej Mszy św. może  przebywać  60 osób, a w małym kościele Dobrego Pasterza 18 osób. W kościele znajdują się wyznaczone taśmą miejsca do zajmowania podczas Mszy św. jak i na nabożeństwach. Bardzo prosimy o przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa, dotyczących: dystansu i reżimu sanitarnego (odległość od siebie,  założone maseczki zakrywające usta i nos oraz dezynfekcja rąk). Nasz kościół jest regularnie dezynfekowany i czyszczony, podobne zabiegi stosowane są względem konfesjonałów.

Niech w radosne Święto Bożego Miłosierdzia, Zmartwychwstały Pan obdarzy Was pokojem i radością we wspólnym pielgrzymowaniu szlakiem wiary. Niech Waszą odpowiedzią na Jego Miłosierdzie będzie wołanie: JEZU UFAM TOBIE!