Niedziela Uroczystość Najświętszej Trójcy                                                                                               11.06.

• kolekta na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne

Poniedziałek – Wspomnienie bł. Józefa Czempiela i Emila Szramka                                              12.06.

Wtorek – Wspomnienie św. Antoniego z Padwy                                                                                      13.06.

• 17.oo – Nabożeństwo Fatimskie przy kapliczce na ul. Bieszczadzkiej
  • 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Środa – Wspomnienie św. Michała Kozala                                                                                                 14.06.

• 13.oo – Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza chętnych do kościoła na modlitwę

Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa                                                          15.06.

• Msze św. o 8.oo, 11.oo, 15.oo i 17.oo
  • Procesja Bożego Ciała: z kościoła ulicą Kościelną w dół, dalej ul. Kopernika do ul. Łagiewnickiej, następnie do góry skręcając w ul. Węglową do alejki parkowej, idąc dalej do ul. Górnej, następnie przechodząc ul. Górną i ul. Łagiewnicką do skrzyżowania z ul. Szczytową i dalej w dół ul. Świętokrzyską do ul. Bieszczadzkiej i powrót ul. Łagiewnicką i ul. Kościelną do kościoła
  • Ołtarze : I – przy ochronce na ul. Kopernika, II – róg ul. Węglowej z alejką parkową, III – przy krzyżu ul. Górnej, IV – przy kaplicy na ul. Bieszczadzkiej
  • Zapraszamy do udziału w Procesji Bożego Ciała wszystkie dzieci wraz z rodzicami, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Świętej. Dzieci do sypania kwiatów, poczty sztandarowe, mężczyzn do niesienia baldachimu, służbę liturgiczną, młodzież. Biorąc udział w tej uroczystości, dajemy świadectwo naszej wiary i miłości, aby godnie uczcić Pana Jezusa i Najświętszym Sakramencie

Piątek                                                                                                                                                                        16.06.

• Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa
  • 15.oo – Godzina Miłosierdzia – nabożeństwo

Sobota                                                                                                                                                                      17.06.

• 8.oo – Msza Św. w intencji ks. Paweł Łaty w dniu urodzin. Zapraszamy do udziału
  • 16.3o – Nauka przed chrztem dzieci w kościele
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

Niedziela 11 Zwykła                                                                                                                                             18.06.

• kolekta na potrzeby naszej parafii
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne