11.08. – Niedziela  19  Zwykła

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

13.08. – Wtorek – dzień fatimski

• Zapraszamy na różaniec fatimski o godz. 7.15
  • O 17.3o –  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

14.08. – Środa – Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezb. i męcz.

15.08 – Czwartek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać. Msze św. według porządku niedzielnego. Nieszpory o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy

16.08 – III Piątek miesiąca

• Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po rannej Mszy Św.
  • O godz. 15.oo zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia

17.08. – Sobota – Uroczystość Św. Jacka, gł. patr. Arch. Katowickiej

• Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem o godz. 16.30 w kościele.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.00.

18.08. – Niedziela  20  Zwykła

• Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

• W przyszłą niedzielę 18 sierpnia pielgrzymka kobiet do Piekar Śląskich. Pielgrzymkę rozpoczniemy o godz. 6.30 sprzed kościoła. Zapraszamy dziewczęta i kobiety do udziału w tej pielgrzymce.
  • W sobotę 14-go września – zapraszamy chętnych na Ogólnopolską Pielgrzymkę Legionu Maryi do Częstochowy. Wyjazd o godz. 6.3o z pod kościoła. Cena 25 zł płatne przy zapisie w kancelarii lub zakrystii.
  • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać: o istocie pielgrzymowania, czyli że pielgrzymka to wierne odbicie drogi chrześcijanina do nieba; a także w rozmowie z o. Zdzisławem Kijasem, autorem książki o św. Maksymilianie Kolbem, przybliżamy ludzki wymiar postaci tego wielkiego świętego. oraz wiele innych ciekawych artykułów.
  • Jest także do nabycia nowy numer Wiadomości Parafialnych, a w nich m. in. relacja z pielgrzymki parafialnej po sanktuariach Europy