XXVIII   NIEDZIELA ZWYKŁA  –   11.10

●    Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest jako ofiara na tzw. „Świętopietrze” czyli na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

●   Przeżywamy  dziś XX Dzień Papieski pod hasłem: „Totus Tuus„. Przed kościołem przeprowadzona zostanie zbiórka na stypendia dla zdolnej młodzieży z  niezamożnych rodzin.

Zapraszamy dziś na różaniec na godz. 15.15

●   Na godz. 20.45  zapraszamy parafian na Apel Jasnogórski.

WTOREK ● WSPOMNIENIE BŁ. HONORATA KOŹMIŃSKIEGO, PREZB.-  13.10

●    Przypada dzień fatimski z tej okazji zapraszamy na różaniec fatimski na godz. 17.15.

ŚRODA –  14.10

14 października przeżywamy Dzień Edukacji Narodowej – z tej okazji wszystkich nauczycieli, katechetów i  wychowawców otaczamy naszą życzliwą pamięcią oraz modlitwą.

●     Zapraszamy rodziców dzieci, które przygotowują się do I komunii św.  na mszę św na godz. 18.00. a po mszy św. na obowiązkowe spotkanie organizacyjne.

CZWARTEK  ·  WSPOMNIENIE SW. TERESY OD JEZUSA DZ. I DK.-  15.10

• Po porannej mszy św. wystawienie i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.

·    Legion Maryi zaprasza na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła po porannej Mszy św.

• Zapraszamy rodziców z dziećmi na Mszę Św. szkolną o godz. 17.oo.

PIĄTEK  ·  UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ, GŁÓWNEJ PATRONKI ŚLĄSKA  – 16.10

• Z okazji III piątku miesiąca po mszy porannej odprawimy nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

·    O godz. 15.00 w kościele Godzina Miłosierdzia.

SOBOTA ·  WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO, BPA I MĘCZ.  – 17.10

·    Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.00.

XXIX  NIEDZIELA ZWYKŁA –   18.10

• Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na misje.

●  Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym szczególnie warty przeczytania jest artykuł o naszej parafii i jej pięknym kościele, obecny numer wzbogacony jest także dodatkowo o film na DVD pt. „Ziemia Maryi”

●  Zapraszamy wiernych na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.15 zaś w czwartek o 17.30 po mszy św.  szkolnej. W niedziele zapraszamy na różaniec o godz. 15.15.

·  We wszystkie niedziele miesiąca października zapraszamy do naszego kościoła na Apel Jasnogórski o godz. 20.45

• Zachęcamy uczniów klas 8, którzy pragną przyjąć Sakrament Bierzmowania, aby zapisywali się w kancelarii w godzinach urzędowania.