11.11. – Niedziela  32 Zwykła 

 • Kolekta na potrzeby naszej parafii.
 • Po Mszach Św. przed kościołem Zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę
 • 9.30 – Msza święta w intencji Ojczyzny w 100 Rocznicę odzyskania Niepodległości
 • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

12.11. – Poniedziałek – Wspomnienie św. Jozafata, bp i męcz.


13.11. – Wtorek – Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna I mecz. Polski

 • 7.15 – Różaniec fatimski
 • 17.30 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

14.11. – Środa 


15.11. – Czwartek 

 • Legion Maryi zaprasza na modlitwę za kapłanów po Mszy Św. porannej w kościele
 • 17.oo – Msza Święta szkolna

16.11. – Piątek 

 • 15.oo – Godzina Miłosierdzia
 • 18.3o – Młodzież Oazowa naszej parafii zaprasza na swoje spotkania młodych ludzi, którzy chcą wspólnie przeżywać radość swojej wyznawanej wiary do salki po Mszy św. wieczornej

17.11. – Sobota – Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zak

 • 9.oo – Ministranci zapraszają na swoje spotkania do salki wszystkich młodych, którzy chcą w przyszłości należeć do Liturgicznej Służby Ołtarza.
 • 11.oo – Spotkanie dzieci Maryi w salce
 • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

18.11. – Niedziela  33 Zwykła 

 • Dzień Muzyki Liturgicznej.
 • Kolekta na potrzeby archidiecezji. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Zarząd Chóru MAGNIFICAT serdecznie zaprasza na koncert z okazji święta patronalnego św. Cecylii, do naszego kościoła. Wystąpią: Mokierski Chór Kameralny z Mikołowa – Mokrego oraz Chór MAGNIFICAT.

Ogłoszenia ogólne

 • Informujemy, że 12 listopada w poniedziałek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 • Nasza Archidiecezja organizuje kolejną – III Archidiecezjalną Pielgrzymkę Osób Chorych, Niepełnosprawnych, ich Rodzin i wszystkich chętnych diecezjan do Lourdes w terminie: 5–13 maja 2019 r. Przejazd nastąpi specjalnym pociągiem. Cały szczegółowy plan jest zamieszczony na stronie internetowej naszej parafii oraz informacja jest umieszczenia w gablotce. Serdecznie Zapraszamy!
 • Od piątku rozpoczynają się odwiedziny duszpasterskie „KOLĘDA” w naszej parafii. Szczegółowy plan kolędy jest zamieszczony w listopadowych „Wiadomościach Parafialnych”, a także w gablotach oraz na stronie internetowej naszej parafii.
 • W przyszłą niedzielę po Mszach Św. będzie można zakupić kartki świąteczne wykonane przez uczniów Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 10 w Chropaczowie, a zebrane pieniądze przeznaczone będą na wyjazd na Zieloną Szkołę.
 • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym warto przeczytać: Dla polskiego życia społecznego Kościół katolicki był tą instytucją społeczną, która najsilniej jednoczyła Polaków ze wszystkich trzech zaborów; o czym mówi końcowy dokument XV Zgromadzenia Ogólnego Synodu Biskupów w Rzymie; o tym dlaczego prąd podrożeje i jakie będą tego konsekwencje; oraz wiele innych ciekawych artykułów.;